تبلیغات

سوالات

شرایط عضویت در وی ای پی و گرفتن رنک ان
نحوه عضویت در اتاق تبادل امتیازات طلایی
بزودی
به زودی
به زودی..

مشکلات

اموزش کار با انجمن
اموزش ارسال پست
به زودی..
به زودی..
به زودی..

تاپیکهای خواندنی

قوانین سایت
روش حذف کردن کش و کوکی های مرورگر
اموزش زدن برچسب به تاپیک ها
به زودی...
به زودی..

کانال .... انجمن کمبت را دنبال کنید برای عضویت اینجا کلیک کنید

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

موضوع: بحث و گفت و گو درباره ی تیکن 8

1. Top | #1

عنوان کاربر
    كاربر ويژه
    شماره عضویت
    19264
    میانگین پست در روز
    0.16
    شهر شما
    شیراز
    اعتبار شما
    10
    وضعیت من
    mehrabon
    تشکر شده 88 بار در 54 ارسال
    امتیاز طلایی (رنک 14)
    5,007
    زمان آنلاين
    4 روز 17 دقيقه
    شخصيت محبوب :
    shao-kahn
    اندازه فونت

بحث و گفت و گو درباره ی تیکن 8

از آنجایی که تاکنون تیکن سبک مبارزه ای چندان خشنی نداشته ولی شنیده شده که اگه بخوان پیشرفته تر و واقعی تر تیکن 8 رو رونمایی کنند سبک مبارزه ای آن مثل مورتال کمبت ایکس خواهد شد و از نظر من گمان میکنم که اگه بخواد مثه مورتال کمبت ایکس بشه در نتیجه هم Screen Roosterهاش متحرک و واقعی میشه چنانچه بازی های مارول و اینجااستیک هم سبک مبارزه ای شون مثل مورتال کمبت ایکس و 11 هستن کسی هست که بخواد نظر بده؟
    ویرایش توسط vegito : 02-16-2019 در ساعت 03:15 PM

2. 3 کاربر مقابل از Mr Hooman عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Sajjad Winchester (02-16-2019),SONYA (02-15-2019),vegito (02-16-2019)

3. Top | #2

عنوان کاربر
    Irreplaceable
    شماره عضویت
    4475
    میانگین پست در روز
    1.40
    شهر شما
    Bushehr Realm
    اعتبار شما
    200
    وضعیت من
    entegham jo
    تشکر شده 4,306 بار در 1,420 ارسال
    امتیاز طلایی (رنک 7)
    13,822
    زمان آنلاين
    1 ماه 3 هفته 5 روز 13 ساعت 49 دقيقه 44 ثانيه
    شخصيت محبوب :
    scorpion
    اندازه فونت
    خب اولا اون اینجاستیس هست (ریکاروس?) و دوما این یکی از نقاط قوت بازی تکن هست که خشن نیست و رده سنی پایین تری میگیره (فک کنم +12) و سوما اینجاستیس و مورتال کمبت مثل همن چون هر دو از ندرلم هستن و کو کریتورش هم یکنفره و کسی نیست جز ادبون خودمون و در اخر این رو هم بگم که اون Rooster نیست و Roster هست و بنظرم متحرک شدن راستر بازی میتونه فکر خوبی باشه
    با تشکر
    ویرایش توسط Æ : 02-16-2019 در ساعت 05:58 AM

وَقتی می بینی کِه نِصفِت باگِه ، جُزئِت تو کُل فقط اِستِهلاکِه !

4. 6 کاربر مقابل از Æ عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

John Cena (03-14-2019),Mr Hooman (02-16-2019),Sajjad Winchester (02-15-2019),SONYA (02-15-2019),UnkNowN (02-16-2019),vegito (02-16-2019)

5. Top | #3

عنوان کاربر
    كاربر ويژه
    شماره عضویت
    19264
    میانگین پست در روز
    0.16
    شهر شما
    شیراز
    اعتبار شما
    10
    وضعیت من
    mehrabon
    امتیاز طلایی (رنک 14)
    5,007
    زمان آنلاين
    4 روز 17 دقيقه
    شخصيت محبوب :
    shao-kahn
    اندازه فونت
    درسته اصن حال و هواش عوض میشه اینم فکر خوبیه اگه به فرض چیز پرتاب کردن هم بهش اضافه بشه یا مثلا با میله یا یه چیزی بزنه تو صورت طرف یا مثلا مثه کرکتر Devil Jin بیاد عین کینو عمل کنه یه Variation مال کینو بود طرف رو میگرفت بعد یه چند ثانیه با چشمش لیزر میزنه بهش اینم میتونه همین کارو با پیشانی انجام بده

یه ایده ی دیگه ای هم دارم مثلا کمبو هیهاچی اون قسمت طرف رو با دوتا دستش میگیره و یه فن میاد روش میتونه مثه جیسون با یه دست طرف رو بگیره یکم با برق مشت و مالش بده بعد بندازتش زمین ولی جیسون طرفو با یه دست میگیره خفش میکنه بعد میندازتش زمین اینجور فن زدن از هیهاچی بعید نیست!

حالا جهت اطلاع دوستان نمیدونم شنیدین یا نه ولی قرار بود بعد از مورتال کمبت دی سی یونیورس یه مورتال کمبت رسمی به اسم مورتال کمبت 8 بیاد حالا نمیدونم یکی پیشنهاد داد گفت همین اسکورپین و سابزیرو و اینا توی مورتال کمبت دی سی همین طراحی و با همین لباس باشن ولی دیگه به جای دی سی مثلا گورو و اون کرکترهایی که حضور نداشتن بیان یه فن X هم معرفی بشه که بعد برای تمامی کنسول ها مخصوصا کامپیوتر عرضه بشه ولی متاسفانه ادبون گفت نه خودمم نمیدونم چرا گفت نه یعنی قرار بود X-ray برای اولین بار قبل از مورتال کمبت کامپلیت ادیشن بیاد و معرفی بشه ولی متاسفانه اون پیشنهاده ادبون کنسلش کرد حالا نمیدونم چه دلیلی داشت که دی سی یونیورس شد مورتال کمبت 8 کسی دلیلش رو میدونه؟
    ویرایش توسط Æ : 02-16-2019 در ساعت 05:57 AM

6. 2 کاربر مقابل از Mr Hooman عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

UnkNowN (02-16-2019),vegito (02-16-2019)

7. Top | #4

عنوان کاربر
    Irreplaceable
    شماره عضویت
    4475
    میانگین پست در روز
    1.40
    شهر شما
    Bushehr Realm
    اعتبار شما
    200
    وضعیت من
    entegham jo
    تشکر شده 4,306 بار در 1,420 ارسال
    امتیاز طلایی (رنک 7)
    13,822
    زمان آنلاين
    1 ماه 3 هفته 5 روز 13 ساعت 49 دقيقه 44 ثانيه
    شخصيت محبوب :
    scorpion
    اندازه فونت
    نقل قول نوشته اصلی توسط هومن پیروزمندان نمایش پست ها
    درسته اصن حال و هواش عوض میشه اینم فکر خوبیه اگه به فرض چیز پرتاب کردن هم بهش اضافه بشه یا مثلا با میله یا یه چیزی بزنه تو صورت طرف یا مثلا مثه کرکتر Devil Jin بیاد عین کینو عمل کنه یه Variation مال کینو بود طرف رو میگرفت بعد یه چند ثانیه با چشمش لیزر میزنه بهش اینم میتونه همین کارو با پیشانی انجام بده
    اگرچه زیاد از تکن سر در نمیارم و خیلی وقت میشه بازی نکردم اما یادمه کرکتر دویل جین تو نسخه پنجم که ساب باس بازی بود این قابلیت رو داشت و چیز جدیدی نیست ... ولی کلا چون فضای حاکم بر بازی تکن شاده نمیشه از ویژگی های کمبت استفاده کرد ولی پرتاب اشیا و استفاده از محتویات استیج فکر بدی نیست .
    یه ایده ی دیگه ای هم دارم مثلا کمبو هیهاچی اون قسمت طرف رو با دوتا دستش میگیره و یه فن میاد روش میتونه مثه جیسون با یه دست طرف رو بگیره یکم با برق مشت و مالش بده بعد بندازتش زمین ولی جیسون طرفو با یه دست میگیره خفش میکنه بعد میندازتش زمین اینجور فن زدن از هیهاچی بعید نیست !
    خب اینجور که داری پیش میری دیگه بازی میشه کپی و خیلی ضایع میشه ... باید خودشون خلاقیت بخرج بدن مثل کمبت اما صدسال دیگه هم نمیرسن بهش ، اصلا دیگه هیهاچی میشیما هم پیر شده توان اینهمه فشار رو نداره
    حالا جهت اطلاع دوستان نمیدونم شنیدین یا نه ولی قرار بود بعد از مورتال کمبت دی سی یونیورس یه مورتال کمبت رسمی به اسم مورتال کمبت 8 بیاد حالا نمیدونم یکی پیشنهاد داد گفت همین اسکورپین و سابزیرو و اینا توی مورتال کمبت دی سی همین طراحی و با همین لباس باشن ولی دیگه به جای دی سی مثلا گورو و اون کرکترهایی که حضور نداشتن بیان یه فن X هم معرفی بشه که بعد برای تمامی کنسول ها مخصوصا کامپیوتر عرضه بشه ولی متاسفانه ادبون گفت نه خودمم نمیدونم چرا گفت نه یعنی قرار بود X-ray برای اولین بار قبل از مورتال کمبت کامپلیت ادیشن بیاد و معرفی بشه ولی متاسفانه اون پیشنهاده ادبون کنسلش کرد حالا نمیدونم چه دلیلی داشت که دی سی یونیورس شد مورتال کمبت 8 کسی دلیلش رو میدونه؟
    بله یه زمزمه هایی شده بود اما خیلی جدی نبود همین پارسال ادبون تو توییترش یه نظرسنجی گذاشت که نسخه بعدی کمبت چی باشه همه رای دادن به ادامه مورتال کمبت شائولین مانکس اما بازهم کمبت 11 اومد ... کلا ادبون آدم غیر قابل پیشبینی و مرموزیه که از همین ترول کردن و سرکارگذاشتن ملت کلی مشهور شده ؛ پس پیشنهاد میکنم هرچیزی رو باور نکنی و تا ارائه اخبار رسمی بصبری . ( چی شد یهو کمبتی شد بحث ؟ )

وَقتی می بینی کِه نِصفِت باگِه ، جُزئِت تو کُل فقط اِستِهلاکِه !

8. 4 کاربر مقابل از Æ عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

John Cena (03-14-2019),Mr Hooman (02-16-2019),UnkNowN (02-16-2019),vegito (02-16-2019)

9. Top | #5

عنوان کاربر
    مدير بازنشسته
    شماره عضویت
    420
    میانگین پست در روز
    2.65
    شهر شما
    کوهدشت
    اعتبار شما
    130
    وضعیت من
    ghamgin
    تشکر شده 1,725 بار در 988 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    4
    امتیاز طلایی (رنک 17)
    2,539
    زمان آنلاين
    1 ماه 3 هفته 2 روز 4 ساعت 7 دقيقه 54 ثانيه
    شخصيت محبوب :
    Beerus
    اندازه فونت
    پرفیکس اختصاصی سایت برداشته شد
    این پرفیکشو برای چیزای خاص و نایاب در سایتای ایرانی میزنن نه گفتگو
    با تشکر
    Nosferatu

10. 3 کاربر مقابل از vegito عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Æ (02-16-2019),Mr Hooman (02-16-2019),UnkNowN (02-16-2019)

11. Top | #6

عنوان کاربر
    كاربر ويژه
    شماره عضویت
    19264
    میانگین پست در روز
    0.16
    شهر شما
    شیراز
    اعتبار شما
    10
    وضعیت من
    mehrabon
    امتیاز طلایی (رنک 14)
    5,007
    زمان آنلاين
    4 روز 17 دقيقه
    شخصيت محبوب :
    shao-kahn
    اندازه فونت
    میدونی یهو اومد تو ذهنم چون قبل تر از اینا میخواستم بگم میدونی یهویی شد ولی اگه تیکن بخواد موتور گرافکیش همینطوری پیش بره دیگه تیکن 8 رو باید بزنه آخرین نسخه چون من هیچ تغییری ندیدم مثلا تیکن 5 با 6 هیچ تغییری نگرده و فقط راستر کرکترهاشو و با کلی پس زمینه های دیگه ولی یه خوبی داره اینه که دیگه نمیخواد مثه کمبت نمیدونم پک لباس بخری فلان و اینا از این لحاظ تیکن خوب تونست خرید لباس و تجهیزات رو حفظ کنه کمبت هم تازه شانس آورد تو 11 لباس و چیزاشونو ادیت کنیم وگرنه باید مثه هی نسخه های قبلی باید هی پک میگرفتیم میریتختیم تو بازی ببینیم آیا جواب میده یا نه

اینا اصن پیر نیستن خودشون زدن به پیری من یه زمانی همین کازویا فکر برادر جین هست ولی نه دیدم بابای جینه گفتم دست بردار باباش کجا بود همین مرده عرب که توی تیکن 7 اومد گفت اگه عرب هستی استثنایی تو تیکن هفتی اگه عرب نیستی تو تیکن های بعدی هم داریمت خخخخخخخخخخ
    مرد عربه اصن بلد نیست فن بزنه

حالا البته ببخشین که دارم یکم میخوام راجب کمبت حرف بزنم ولی گفتین شائولین مانکس خب شائولین مانکس فقط راه میره دشمن میزنه اگه بخواد این کمبت 11 باشه این ایده ی خوبی نیست این درواقع پیشنهاد من بود که کمبت 11 ساخته بشه ولی به این شکل اصن قرار نبود آخر فیتالیتی تصویر فکیس بشه یعنی ایده ایده ی جدی بود قرار بود آقا شائوکان زنده بشه و یقه کوتال کان رو بگیره و تو استوری بازی هم خودش تو چپترها باشه و با همه مبارزه کنه قرار بود اسم این مورتال کمبت بشه نبرد امپراطوران یا همون Tyrants Above که قرار بود سال 2018 بیاد اصن یه سری کرکترها قرار بود بیاد مثه کای که همش لباس جیگری میکنه تنش یا همین ریکو قرار بود بیاد اصن قرار نسخه 11 جوری هیجان داشته باشن که آقا همه بیان مورتال کمبت ایکس و فراموش کنن بچسبن به این مورتال کمبت 11 اگه حالا کم و کسری دیدن از این نسخه بنده رو ببخشین متاسفانه چون همکاری با ادبون نداشتم و یه سری کارا هم لغو شد متاسفانه ادبون هم این ایده رو لغو کرد تنها کاری که از دستم برمیومد براش نوشتم Please Make Smarter Than Mortal Kombat X And XL اگه اشتباهی سرزده من عذرخواهی میکنم.
    ویرایش توسط Æ : 02-16-2019 در ساعت 04:41 PM

12. 3 کاربر مقابل از Mr Hooman عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Æ (02-16-2019),UnkNowN (02-16-2019),vegito (02-16-2019)

13. Top | #7

عنوان کاربر
    كاربر ويژه
    شماره عضویت
    19264
    میانگین پست در روز
    0.16
    شهر شما
    شیراز
    اعتبار شما
    10
    وضعیت من
    mehrabon
    امتیاز طلایی (رنک 14)
    5,007
    زمان آنلاين
    4 روز 17 دقيقه
    شخصيت محبوب :
    shao-kahn
    اندازه فونت
    یه عاملی که توی محیط بازی تیکن هست و متاسفانه خیلی کم پیشرفت میکنه تکسچرهای کرکتراش هست و متاسفانه زیاد شبیه این که تو فیلم و استوری ها میذارن نیست باید واقعی تر نسبت به قبلا نشون داده بشن و امروزه از خیلی ها شنیدم میگن تیکن فقط تا تیکن 3 بقیش چرته امیدواریم که این مشکل رو در تیکن 8 نداشته باشیم
    ویرایش توسط Mr Hooman : 02-28-2019 در ساعت 08:30 PM

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)