تبلیغات

سوالات

شرایط عضویت در وی ای پی و گرفتن رنک ان
نحوه عضویت در اتاق تبادل امتیازات طلایی
بزودی
به زودی
به زودی..

مشکلات

اموزش کار با انجمن
اموزش ارسال پست
به زودی..
به زودی..
به زودی..

تاپیکهای خواندنی

قوانین سایت
روش حذف کردن کش و کوکی های مرورگر
اموزش زدن برچسب به تاپیک ها
به زودی...
به زودی..

کانال .... انجمن کمبت را دنبال کنید برای عضویت اینجا کلیک کنید

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

موضوع: آیا کرکتر Goro و Moloch در مورتال کمبت 11 خواهند آمد؟

1. Top | #1

عنوان کاربر
    كاربر ويژه
    شماره عضویت
    19264
    میانگین پست در روز
    0.16
    شهر شما
    شیراز
    اعتبار شما
    10
    وضعیت من
    mehrabon
    تشکر شده 88 بار در 54 ارسال
    امتیاز طلایی (رنک 14)
    5,007
    زمان آنلاين
    3 روز 22 ساعت 7 دقيقه 8 ثانيه
    شخصيت محبوب :
    shao-kahn
    اندازه فونت

آیا کرکتر Goro و Moloch در مورتال کمبت 11 خواهند آمد؟

چند روز پیش عکس غیر رسمی از Goro و Moloch منتشر شده بود که قرار است اونو در مورتال کمبت 11 معرفی کنند
    مهمان عزیز برای مشاهده ی لینک ها باید عضو شوید. براي عضويت اينجا كليك كنيد

ولی اونطور که مشاهده شد در مبارزه ی جید و باراکا این دوتا فقط جسدشان نیز نشان داده شده گویا میخوان بگن که در این مورتال کمبت مرده اند یا باز هم ادبون میخواد ما رو دست بندازه؟

مهمان عزیز برای مشاهده ی لینک ها باید عضو شوید. براي عضويت اينجا كليك كنيد

بنظر شما کدامیک از این دو کرکتر احتمال آمدن بیشتری در این بازی را دارد Goro یا Moloch؟
    ویرایش توسط vegito : 02-21-2019 در ساعت 04:21 PM

2. 3 کاربر مقابل از Mr Hooman عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Sajjad Winchester (02-21-2019),SONYA (02-21-2019),vegito (02-21-2019)

3. Top | #2

عنوان کاربر
    Irreplaceable
    شماره عضویت
    4475
    میانگین پست در روز
    1.40
    شهر شما
    Bushehr Realm
    اعتبار شما
    200
    وضعیت من
    entegham jo
    تشکر شده 4,306 بار در 1,420 ارسال
    امتیاز طلایی (رنک 7)
    13,822
    زمان آنلاين
    1 ماه 3 هفته 4 روز 20 ساعت 58 دقيقه 18 ثانيه
    شخصيت محبوب :
    scorpion
    اندازه فونت
    دوتاشون جسدشون دیده شده کسی که جسدش دیده شده ، یعنی مرده
    جسد جید و باراکا کجا دیده شده ?
    ویرایش توسط Æ : 02-21-2019 در ساعت 07:19 PM

وَقتی می بینی کِه نِصفِت باگِه ، جُزئِت تو کُل فقط اِستِهلاکِه !

4. 6 کاربر مقابل از Æ عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

John Cena (03-13-2019),mstreza (03-14-2019),Sajjad Winchester (03-13-2019),SONYA (02-21-2019),UnkNowN (02-21-2019),vegito (02-21-2019)

5. Top | #3

عنوان کاربر
    مدير بازنشسته
    شماره عضویت
    420
    میانگین پست در روز
    2.65
    شهر شما
    کوهدشت
    اعتبار شما
    130
    وضعیت من
    ghamgin
    تشکر شده 1,725 بار در 988 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    4
    امتیاز طلایی (رنک 17)
    2,539
    زمان آنلاين
    1 ماه 3 هفته 2 روز 4 ساعت 6 دقيقه 1 ثانيه
    شخصيت محبوب :
    Beerus
    اندازه فونت
    نقل قول نوشته اصلی توسط Æ نمایش پست ها
    دوتاشون جسدشون دیده شده کسی که جسدش دیده شده ، یعنی مرده
    جسد جید و باراکا کجا دیده شده ?
    گفتند که در فایت جید و باراکا جسد گورو و مولوخ یا هر تلفظ مد نظر دیده شده نه جسد جید و باراکا

6. 4 کاربر مقابل از vegito عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Mr Hooman (02-21-2019),Sajjad Winchester (03-13-2019),SONYA (02-21-2019),UnkNowN (02-21-2019)

7. Top | #4

عنوان کاربر
    كاربر ويژه
    شماره عضویت
    19264
    میانگین پست در روز
    0.16
    شهر شما
    شیراز
    اعتبار شما
    10
    وضعیت من
    mehrabon
    امتیاز طلایی (رنک 14)
    5,007
    زمان آنلاين
    شخصيت محبوب :
    shao-kahn
    اندازه فونت
    جهت اطلاع دوستان اینی که میخوام بگم البته نظر منه طبق گفته های ادبون و بیوگرافی اصلی گورو این شخصیت جز کرکترهای اصلی این بازی هست شائوکان هم هزار بار مرده و زنده شده گورو زمانی تست مبارزه از سونیا و کونگ لاو و لیو کنگ گرفت و شکست خورد بعدش هم مرد تازه حتی توی مورتال کمبت ایکس گورو حضور نداشت و به عنوان کرکتر قابل بازی کردن اومد گورو درواقع یکی از باس های مورتال کمبته فکر نمیکنم بخوان حذفش کنن من میگم احتمال صد درصد آمدن گورو به این بازی هست
    ویرایش توسط Mr Hooman : 02-21-2019 در ساعت 09:36 PM

8. کاربر مقابل از Mr Hooman عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Sajjad Winchester (03-13-2019)

9. Top | #5

عنوان کاربر
    كاربر ويژه
    شماره عضویت
    19264
    میانگین پست در روز
    0.16
    شهر شما
    شیراز
    اعتبار شما
    10
    وضعیت من
    mehrabon
    امتیاز طلایی (رنک 14)
    5,007
    زمان آنلاين
    شخصيت محبوب :
    shao-kahn
    اندازه فونت
    تا اونجایی که تحقیق کردم دیدم گورو اصن تو این مورتال کمبت مرده و به Rip رفته ما همیشه تو همه ی مورتال کمبت ها ایشون رو به همراه داشتیم تازه تو مورتال کمبت ایکس نه نقشی در استوری داشت چون به خاطر این که جز کرکتر اصلی محسوب میشد آوردنش نمیدونم این مورتال کمبت 11 چه بلایی سرش آوردن نمیدونم چرا بعضیا نیستن مثه سایرکس سکتور یا نایت ولف اینا کجان من به خدا خجالت میکشم اون روز یکی اومد گفت این مورتال کمبت 11 خیلی مزخرف هست باز نسخه ایکس ال و کامپلیت ادیشن خیلی بهتر از نسخه 11 هستن والا از نظر من من میگم که داره درست میگه چون این مورتال کمبت درسته خشن تر شده ولی یه جوری اون هیجانی که از قبل داشته رو از دست داده که آدم زورش میاد چطور اینا تو نسخه ی موبایل میان ولی تو صحنه ی اصلی که برای کنسول ها و کامپیوترها نمیان خب اگه اینجوری بود که مورتال کمبت از اون اولش باید برای اندروید میومد دیگه چه نیازی داشت برای کنسول و کامپیوتر بیاد خو اگه قراره همه با هم باشن باید با هم باشن و اگه قرار باشه کرکتر جدیدی مثه کارونیکا و گراس بیان خو بیان مگه من گفتم نیان ما که میگیم قدمشون رو چشم یه تنوعی به همه میده و جذاب تر میکنه بازی رو حالا خوب شد من شائوکان رو نوشتم و بهشون پیشنهاد دادم که بیاد دیگه اگه اینم نمیومد این مورتال کمبت به خاک سیاه می نشست اون مورتال کمبت یازده ای که من بهشون پیشنهاد داده بودم اصن اینجوری که نبود یعنی انقدر جوری هیجانش بالا بود که دیگه از خوشحالی مورتال کمبت های قبلی رو فراموش میکرد خلاصه مرسی ادبون که نه گورو آوردی و نه هیچ لات و لوتی امیدواریم که در مورتال کمبت 12 این مشکلات رو نداشته باشیم ببخشید دوستان اگه کم و کسری در این بازی دیدین من سعیمو کردم دیگه اگه اون هیجان مشتی که همه منتظرشن و دلشون میخواد اون هیجانه بیاد و هنوزم که نیومده باید صبر کنن تا مورتال کمبت 12 بیاد چه میشه کرد دیگه سعیمو کردم حتی اینو بهشون گفتم که حالا یه راهی بیاین با ما به خدا خدا رو خوش نمیاد گورو تو این بازی نباشه خوب نیست این بلا سرش بیاد اون گم شده سردشه سرگردونه ولی کو گوش شنوا به هرحال خدا بیامرزتش گورو رو و مرسی که تا تمامی مورتال کمبت با ما بودی
    ویرایش توسط UnkNowN : 03-13-2019 در ساعت 03:23 PM دلیل: از رنگ های تیره استفاده نکنید

10. کاربر مقابل از Mr Hooman عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Sajjad Winchester (03-14-2019)

11. Top | #6

عنوان کاربر
    Irreplaceable
    شماره عضویت
    4475
    میانگین پست در روز
    1.40
    شهر شما
    Bushehr Realm
    اعتبار شما
    200
    وضعیت من
    entegham jo
    تشکر شده 4,306 بار در 1,420 ارسال
    امتیاز طلایی (رنک 7)
    13,822
    زمان آنلاين
    1 ماه 3 هفته 4 روز 20 ساعت 58 دقيقه 18 ثانيه
    شخصيت محبوب :
    scorpion
    اندازه فونت
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mr Hooman نمایش پست ها
    تا اونجایی که تحقیق کردم دیدم گورو اصن تو این مورتال کمبت مرده و به Rip رفته ما همیشه تو همه ی مورتال کمبت ها ایشون رو به همراه داشتیم تازه تو مورتال کمبت ایکس نه نقشی در استوری داشت چون به خاطر این که جز کرکتر اصلی محسوب میشد آوردنش نمیدونم این مورتال کمبت 11 چه بلایی سرش آوردن نمیدونم چرا بعضیا نیستن مثه سایرکس سکتور یا نایت ولف اینا کجان من به خدا خجالت میکشم اون روز یکی اومد گفت این مورتال کمبت 11 خیلی مزخرف هست باز نسخه ایکس ال و کامپلیت ادیشن خیلی بهتر از نسخه 11 هستن والا از نظر من من میگم که داره درست میگه چون این مورتال کمبت درسته خشن تر شده ولی یه جوری اون هیجانی که از قبل داشته رو از دست داده که آدم زورش میاد چطور اینا تو نسخه ی موبایل میان ولی تو صحنه ی اصلی که برای کنسول ها و کامپیوترها نمیان خب اگه اینجوری بود که مورتال کمبت از اون اولش باید برای اندروید میومد دیگه چه نیازی داشت برای کنسول و کامپیوتر بیاد خو اگه قراره همه با هم باشن باید با هم باشن و اگه قرار باشه کرکتر جدیدی مثه کارونیکا و گراس بیان خو بیان مگه من گفتم نیان ما که میگیم قدمشون رو چشم یه تنوعی به همه میده و جذاب تر میکنه بازی رو حالا خوب شد من شائوکان رو نوشتم و بهشون پیشنهاد دادم که بیاد دیگه اگه اینم نمیومد این مورتال کمبت به خاک سیاه می نشست اون مورتال کمبت یازده ای که من بهشون پیشنهاد داده بودم اصن اینجوری که نبود یعنی انقدر جوری هیجانش بالا بود که دیگه از خوشحالی مورتال کمبت های قبلی رو فراموش میکرد خلاصه مرسی ادبون که نه گورو آوردی و نه هیچ لات و لوتی امیدواریم که در مورتال کمبت 12 این مشکلات رو نداشته باشیم ببخشید دوستان اگه کم و کسری در این بازی دیدین من سعیمو کردم دیگه اگه اون هیجان مشتی که همه منتظرشن و دلشون میخواد اون هیجانه بیاد و هنوزم که نیومده باید صبر کنن تا مورتال کمبت 12 بیاد چه میشه کرد دیگه سعیمو کردم حتی اینو بهشون گفتم که حالا یه راهی بیاین با ما به خدا خدا رو خوش نمیاد گورو تو این بازی نباشه خوب نیست این بلا سرش بیاد اون گم شده سردشه سرگردونه ولی کو گوش شنوا به هرحال خدا بیامرزتش گورو رو و مرسی که تا تمامی مورتال کمبت با ما بودی
    جملات اول فقط حرفای قبل منو تکرار کردی وقتی فوجین ، ارمک ، رپتایل ، رین و اسموک و برخی بزرگان دیگه ک نیستن ، نباشن ، دیگه سایرکس و نایت ولف و سکتور کجا بود !
    و در ضمن قابل پیش بینی نیست داستان یهو دیدی تو نسخه بعد گورو زنده شد ؛ (و اینکه تو با ادبون در ارتباطی ؟ )

وَقتی می بینی کِه نِصفِت باگِه ، جُزئِت تو کُل فقط اِستِهلاکِه !

12. 5 کاربر مقابل از Æ عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

John Cena (03-13-2019),Mr Hooman (03-13-2019),mstreza (03-14-2019),Sajjad Winchester (03-13-2019),UnkNowN (03-13-2019)

13. Top | #7

عنوان کاربر
    كاربر ويژه
    شماره عضویت
    19264
    میانگین پست در روز
    0.16
    شهر شما
    شیراز
    اعتبار شما
    10
    وضعیت من
    mehrabon
    امتیاز طلایی (رنک 14)
    5,007
    زمان آنلاين
    شخصيت محبوب :
    shao-kahn
    اندازه فونت
    من چه باهاش در ارتباط باشم چه نباشم مهم نیست من قبلا با یکی از همکاران ادبون پیغام دادم که برای نسخه یازده این بازی یه پیشنهادی دارم اول این که میخوام هرطور شده شائوکان رو بیارید این یک دو این که چرا مثلا استوریشو طوری نشه که به فرض کوتال کان شائوکان رو دید یهو سورپرایز بشه بذاریم در آخر داستان این دو با هم یه نبرد سختی با هم داشته باشن حالا اگه در این استوری که تریلرش رو به شما اطلاع رسانی کردم اگه دیده باشن کوتال کان همچین درباره شائوکان حرف میزد که یعنی میخواست بزنه به سیم اخر و بره حالشو بگیره بعد دیدم تازه یه تکونی خورده از پیشنهادهای من بعد وقتی تمامی اطلاعات از پیشنهادات رو کامل کردم فرستادم و حتی در پایان قضیه براش نوشتم Please Make Smarter Than Mortal Kombat X And XL بعد یه سالی که گذشت بهم پیغام داد که شما همین که کرکترها رو نوشتی خودش ایده خیلی خوبیه و کلا دیگه تشکر کرد بعد خبرش در سال 2018 منتشر شد که قرار بود دهم و یازدهم آوریل پارسال بیاد پس معلوم شد که یه چیزایی دارم میگم و حقیقت داره خلاصه دیدم اون روز نیومد گفتم حتما به خاطر این که کرکترها زیاده و کلی قابلیت دیگه عکسش که اومد دیدم که یه عکسای خفنی اومده بود ازشون دیدم جکس مو بسته و دهن بسته طراحی شده به اضافه ی یه چاقوی که روشم نوشته Finish Him با خوشحالی گفتم این جکس نیست این اصن اند جذابیته جوری که تا چاقوشو از کاورش در بیاره طرف از دیدنش خودزنی میکنه یه چهارتا کتک بندری به خودش میزنه تازه این هنوزاستفاده نکرد اصن با خوشحالی گفتم ادبون تو چیکار کردی خلاصه دیگه تو لایو این که داشت مبارزه باراکا رو معرفی میکرد بعد نوبت فیتالیتی شد خب البته من اون موقع نمیدونستم اصن فیتالیتی فیکس میشه یا نه نوبتش که شد همچین پوست از کله ی آدم جدا کرد گفتم ادبون تو منو کشتی باراکا همچین سرحال بار اومده بود آدم لذت می برد بعد دیدم آخر فیتالیتی فیکس شده البته اون موقع خب نمیدونستم گفتم لابد میخواسته خلاصه تر توضیح بده دیگه نشد آخر و ته ته فیتالیتی رو کسی ببینه فکر میکردم با کنترل صحنه استاپ کرد بعد کم کم فهمیدم اصن با کنترل هیچ چیزی رو فیکس نکرده مال خود بازی بوده اصن بقیش کجا رفت میدونی اصن دیدم کل چیزا تغییر کرد گفتم کینو چرا این شکلی بچش کجاست بچش که اسمش دومینیک بود کجاست ما تازه میخواستیم دومینیک معرفی کنیم اصن کلی برو بچ قرار بود بیان که یه حالی به این بازی بدن خلاصه اگه حرفی زدم حرفم ناراحت شدین من عذرخواهی میکنم
    چون من خودم اگه همه با هم نباشن واقعا ناراحت میشم حیفه خب به قول شما وقتی اون بزرگان نیستن مثه فوجین و غیره برای چی سایرکس و اینا بیان بله درست میگین دوست داشتم همه با هم باشن چون اینجوری روحیه ی خوبی داره خدایی ناکرده من منظور بدی نداشتم من خودم از این که همه باشن رو دوست دارم ولی خب دیگه هرچی شد شد دیگه الانم کاریشم نمیشه کرد

14. کاربر مقابل از Mr Hooman عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Sajjad Winchester (03-13-2019)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)