تبلیغات

سوالات

شرایط عضویت در وی ای پی و گرفتن رنک ان
نحوه عضویت در اتاق تبادل امتیازات طلایی
بزودی
به زودی
به زودی..

مشکلات

اموزش کار با انجمن
اموزش ارسال پست
به زودی..
به زودی..
به زودی..

تاپیکهای خواندنی

قوانین سایت
روش حذف کردن کش و کوکی های مرورگر
اموزش زدن برچسب به تاپیک ها
به زودی...
به زودی..

کانال .... انجمن کمبت را دنبال کنید برای عضویت اینجا کلیک کنید

صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 40

موضوع: ::: تاپیک معرفی اعضا :::::::

1. Top | #1

عنوان کاربر
    Super Star
    شماره عضویت
    1
    میانگین پست در روز
    0.45
    شهر شما
    سياره ونوس
    اعتبار شما
    999
    وضعیت من
    ba mahrefat
    تشکر شده 18,485 بار در 2,878 ارسال
    امتیاز طلایی (رنک 1)
    303,033
    زمان آنلاين
    1 ماه 2 روز 18 ساعت 7 دقيقه 56 ثانيه
    شخصيت محبوب :
    god father
    اندازه فونت

Unhappy ::: تاپیک معرفی اعضا :::::::

دوستان حتما می دونید قبلا تاپیک های متعدد در مورد صندلی داغ زده شده که به علت طولانی بودن ان خیلی ها از معرفی خود امتناع کرده اند در این تاپیک دوستان لطف می کنند به طور مختصر به شیوه ای که من میگم خودشون رو معرفی می کنند تا بقیه بهتر انها را بشناسند

به طور مثال برای خودم
    ======================
    نام و نام خانوادگی: افشین افشانی
    استان:زاده کرج ولی فعلا اصفهان
    متولد: 1366
    تحصيلات و شغل : لیسانس و کارمند....
    سرگر می های مورد علاقه : ورزش-بازی های کامپیوتری-پی گیری اخبار روز دنیا و سایت ....
    ================================================== ==========
    بيو گرافي : در سال 1374 با ورود به کلوبهای بازی با کنسول های اتاری و میکرو و سگا اشنا شدم سپس حدود سال 1380 کامپیوتر خریدم که از اون زمان با خطوط انالوگ که قبل از دیال اپ بود وارد نت شدم اول یه ایدی در یاهو ساختم و سرگرمی من در ان زمان بیشتر در اتاق های یاهو (شاخ روم آسیا مارکت 44 بودم) سپری شد سپس در سالهای بعد با ساخت وبلاگی که مطالب عمده ان در مورد کشتی کج بود کار خودم را شروع کردم و در سال 1385 با شروع به کار سایت بوتیران که یکی از برترین سایت های مطرح ایران در ان زمان بود با قرار دادن مطالب روز یاهو و نرم افزارهای ان به فعالیت پرداختم و در همان سال بعد از مدت زمانی کوتاه مدیر ارشد ان انجمن شدم سپس در سال بعد با ساخت سایت ای ار سکوریتی به همراه علی رادون و مازیار و روکا ایران سه ادمین و بر نامه نویس قدیمی این سایت وارد بخش امنیتی , برنامه نویسی و هک شدم و رسما از این سال فعالیت خود را به عنوان ادمین اصلی یک سایت شروع کردم و تا 3 سال در این سایت فعال بودم برنامه و کدهای زیادی برای این سایت نوشتم که عمده نرم افزاره های من با زبان ویژوال بیسیک نوشته شد و سایت هایی زیادی توسط گروه ما هک شد و همین ها کار دست سایت داد تا اینکه سایت با مشکلات جدی روبرو شده و تعطیل شد سپس باز به یاهو بازگشتم و با ایدی بازی و تجارت ایدی های ایلیگال و دو حرفی در ایران و در سایت های خارجی مانند viprasys.com به عنوان برترین تاجر در این زمینه شناخته شدم در همین سال که اوج فعالیت من بود به خدمت سربازی رفتم و بعد از 17 ماه برگشتم بعدا تا مدت زمانی کمتر وارد دنیای مجازی شدم تا با افتتاح این سایت علیرغم میل باطنی و با اصرار چند تن از دوستان باز وارد این عرصه شدم تا الان اینده هنوز مبهم خواهد بود
    ================================================== =====
    البته این خلاصه ای از بیوگرافی من بود که شرح داده شد
    اگه بخوام شرح کلی بدم باید چند جلد کتاب براش بنویسم

بقیه دوستان بدین شکل مختصر و مفید خودشون رو معرفی کنند

2. 19 کاربر مقابل از _HelpeR_ عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Ali Tec-N9ne (07-18-2015),Amir-HS (03-02-2015),Æ (07-17-2015),Behzad (01-30-2015),Big Evil (01-14-2015),CASSIE CAGE (01-15-2015),John Cena (06-27-2017),killer_Scorpion (01-15-2015),kombat9 (03-24-2018),MagicCell (07-19-2015),Mr.AshkaN (07-17-2015),Sajjad Winchester (02-09-2019),Ulquiorra (01-14-2015),vegito (07-16-2015),Vergil (03-11-2015)

3. Top | #2

عنوان کاربر
    مـديريت كـل
    شماره عضویت
    1757
    میانگین پست در روز
    4.51
    اعتبار شما
    945
    وضعیت من
    mashghol
    تشکر شده 6,783 بار در 2,885 ارسال
    امتیاز طلایی (رنک 2)
    43,535
    زمان آنلاين
    8 ماه 4 روز 18 ساعت 43 دقيقه 51 ثانيه
    شخصيت محبوب :
    Sonic
    اندازه فونت
    نام و نام خانوادگی: محمد مهدی معروف به ددکینگ ( اول فامیلی ام کلمه ی ج هست، دیگه کاملش رو نمیگم )
    شهر: کرمانشاه
    متولد: 1372
    تحصيلات و شغل : دیپلم نقشه کشی معماری، فعلا بیکار
    سرگر می های مورد علاقه : جست و جو در اینترنت، موسیقی، بازی های رایانه ای مخصوصا بازی های آنلاین، فیلم های ترسناک، گرگینه، نویسندگی، تماشای انیمه های بزرگسالانه
    ، شیاطین، گوتیک و ....

بیوگرافی:

اولین دفعه که با بازی آشنا شدم در پارک بود، یه دستگاهای بزرگی به اسم آرکید گذاشته بودن که داخلشون پول مینداختیم تا شروع بشن، گیم آور میشدیم هم باید دوباره پول مینداختیم

بازی هایی از قبیل التیمت مورتال کامبت 3، یک بازی ماشینی که اسمش یادم نیس و بازی دیگه ای که قلب مون رو نشون میداد

اونموقع هم بازی بلد نبودم، فقط هم با جکس و نوب سایبات بازی میکردم ... البته چند تا پسر بودن اون ها کنارم وایساده بودم بهم طریقه ی زدن حرکات رو یاد میدادن

به جرئت بگم بازی با اون دستگاه ها واقعا یه حال دیگه ای میداد و جذابیتش بی نظیر بود، بازی با کنسول های اشغال الان مثل پلی 4 و ایکس باکس وان نصف جذابیت اون هارو هم نداره

یه بازی دیگه هم بود با تفنگ شلیک میکردیم در شهربازی اون هم آخرت بازی بود

خب یه کلوپ نزدیک خونه ی ما بود من کنجکاو بودم داخلش چه خبره، ولی مادر و خاله ام به دروغ میگفتن صاحب اون کلوپ یه اسلحه ای داره نیمه موبایل نیمه تفنگ اگه داخل کلوپ بشی دستگیرت میکنه

من هم اول باور میکردم ولی بعد از مدتی به زور مجبورشون کردم ببرنم کلوپ

اولین بازی کنسولی عمرم هم Ultimate Mortal Kombat 3 بود و اولین شخصیتی که انتخاب کردم هم ارمک یا اسکورپین بود، شب هم خوابش رو دیدم خب چون در صفحه ی انتخاب کارکتر اسکورپین و ارمک خفن تر از بقیه بودن دیگه !!! آدم دوست داشت اول اون هارو انتخاب کنه !!!

بعد از مدتی برام آتاری خریدن که یه دستگاهی بود داخلش نوار گنده ای قرار داشت که حدود 17 بازی توش بود، دستگیره ی بازی هم فقط یه دکمه و یه اهرم گنده داشت ::km::

پس از مدتی برام سگا خریدن برام و صاحب اون کلوپه اومد خونه مون وصلش کرد برام ( خدا رحمتش کنه )

بعد من و خواهرم شب تا صبح بازی میکردیم با هم، بازی هایی مثل شورش در شهر، تینی تون و میکی موش

که بهترین و خاطره انگیز ترین بازی های عمرم همونا شدن

تایمی بازی میکردیم گاهی اوقاتم، مثلا یه ساعت اون یه ساعت من که دعوامون هم میشد :::

شورش هم همیشه اون Blaze رو انتخاب میکرد من Axel ... همیشه !!! حتی یکبار هم نشد تغییری در انتخاب هامون بدیم

پس از مدتی از اون خونه که بسیار قدیمی هم بود اسباب کشی کردیم به خونه ای که الان هستیم

اونموقع بازی سگا خیلی گرون بود، واسه همین مثل بازی های پلی 3 تعویض میکردیم ... مثلا یه بازی به مغازه میدادیم بجاش یه بازی دیگه میگرفتیم

بازی های چند لبه ارزون بودن چون بازی های چرتی داخلشون بود، ولی بازی های تک لبه گرون بودن و برام نمیخریدن ... مجبور بودم چند بازی چرت به مغازه دار بدم بجاش یه بازی تک لبه ی خفن بگیرم

بازی هایی مثل کشتی کج، شورش در شهر 2 و گولدن اکس 3 اونموقع تک لبه بودن، بازی های سطح پایینی مثل Hell Fire و Monopoly و Warsong هم چند لبه

یادمه 2 تا بازی چند لبه دادم مغازه دار تا بهم شورش 2 رو داد !!!

پس از چند سال دیگه هی گفتم پلی 1 بخرید برام تا آخرش خریدن

اولین بازی که در پلی 1 کردم هم هری پاتر بود که بلد نبودیم بازی رو شروع کنیم پدرم فکر کرد دستگاه خرابه

خب دیگه با پلی 1 دورانی داشتم تا پلی 2 خریدم و ....

پلی 2 موقعی که راهنمایی میرفتم خریدم، بعدش در زمان دبیرستان با یه پسری به اسم محسن دوست صمیمی شدم ( محسن سایت خودمون رو نمیگم اون یه محسن دیگه است )

با اون هر روز میرفتیم کلوپ شرطی کشتی کج بازی میکردیم، خیلی هم حال میداد واقعا هم عجب بازی خفنی بود Smackdown vs Raw 2008

بعدش چند دفعه دعوای شدید در حد فحش ناموسی کردیم و دشمن شدیم

تا بعد از 2 سال دوباره دوست شدیم الان هم دوستیم !!! بهترین دوستمم در دنیای واقعی همونه

پس از چند سال ایکس باکس خریدم و دیگه کمتر کلوپ میرفتم ( پدر صاحب خودم رو دراوردم از بس گفتم برام بخرید تا خریدن )

برای کامپیوتر که دیگه خودم رو کشتم رسما تا خریدن برام

خب اما دنیای اینترنت

من اوایل فقط در سایت های کشتی کج فعالیت میکردم چون عاشق واقعی کشتی کج بودم، اولین سایت عمرم هم اسمش wwebest بود و اولین نام کاربری عمرم هم Green Werewolf

مدت زیادی در اون سایت بودم و با پسری به اسم چوکسلم دوست صمیمی شدم که طرفدار کین بود، دعوا هم خیلی میکردیم اونجا که بیشتر شوخی بود

مثلا من هی کین رو مسخره میکردم اون هم تریپل اچ رو

بعد از مدتی به سایت دیگه ای به اسم wwepersia هم رفتم عضو شدم و همینطور wwefans

چند سال در این 2 سایت بودم و کاربر ساده هم بودم

شاید باور نکنید ولی آخه اونموقع اصلا نمیدونستم فعالیت مفید به چی میگن و اسپم یعنی چی

حتی عکس و لینک هم بلد نبودم بذارم و فقط اسپم میدادم، برا همین از کاربر ساده بالاتر نمیرفتم

تا اینکه به همون سایت wwebest برگشتم که صاحب انجمن شده بود

مدتی در انجمنش موندم ولی هزار تا دعوا کردم و هزار تا اکانتم بن شد ... در نتیجه از اونجا هم رفتم

و در اون زمان بود با ام کا سنتر آشنا شدم

اونموقع که رفتم هنوز نامردها و عوضی ها داخلش عضو نشده بودن و پسرهای خوبی توش بودن

قانونش هم هنوز مضخرف نشده بود و سخت گیری نمیکردن توی سایت

اونموقع به اسپم هم توجهی نداشتن و سایت حال میداد واقعا

با کسایی مثل ارش و کاوه و لکسی در سایت شون اشنا شدم

دفعه ی اول خیلی بد باختم از لکسی اومد مسخرم کرد من هم اونقدر بدم اومد نزدیک بود 100 تا فحش بهش بدم

خب اونموقع هیچی از کامبت 3 حالیم نبود البته !!! معلوم بود که بد بازی میکردم !!!

شخصی به اسم باراکا هم اومد، همش میگفت من قوی ترین هستم و فلانم

و از من برد و مسخرم کرد ... البته بعدا رفیق شدم

هون موقع ها بود این افشین اومد در اون سایت عضو شد، اونموقع نمیدونستیم اسمش افشینه همون فاکس بهش میگفتیم

بعد کل کل میکردیم باهاش به شوخی میگفتیم روباه هستی ::km::

حمید هم فکر میکردیم بچه ی 12 ساله است !!! چون افشین میگفت 12 سالشه

افشین اونموقع ها کامبت خوب بازی نمیکرد همش دفاع میگرفت، تا اینکه اونقدر با این لکسی بازی کرد حرفه ای شد بازیش از من بهتر شد

من هم کم کم بازیم پیشرفت کرد هم از آرش بردم هم از کاوه

پس از مدتی من عضو تحریریه شدم و سپس به کل از سایت شون رفتم ( از دنیای اینترنت هم رفتم )

چون دیگه فقط بازی میکردم، بازی هایی مثل اساسین کرید 2

اینترنت رو کنار گذاشته بودم

بعد از یک سال دوباره به دنیای اینترنت برگشتم و رفتم سایت اون ها

بعد شروع به فعالیت مفید کردم ولی دیدم هرچی جون میکنم از کاربر ساده بیشتر نمیشم !!!

تا اونموقع من در عمرم مدیر هیچ انجمنی هم نشده بودم و خیلی دوست داشتم مدیر بشم ببینم چطوری است، واقعا خیلی !!!

خب اما من که دیدم هرچی جون میکنم ارتقای رنک پیدا نمیکنم، ولی یک نفر مثل ساب 100 با ترجمه ی 4 تا خبر چرت سرپرست شد

اعصابم خرد شد و با مدیرهاشون دعوا کردم

اونا هم توی روم گفتن: آپلود کردن در سایت ما هیچ سودی نداره و آپلود نیاز نداریم

و بهم گفتن ارزش ترجمه ی خبر خیلی بیشتره از آپلود های تو !!!!

من هم رفتم در چت باکس به افشین گفتم نگاه اینا دارن چی بهم میگن

افشین هم حق رو به من داد

ولی متسفانه از عصبانیت به مرز جنون رسیده بودم و عمدا 100 دفعه خداحافظی کردم و دارکنس رو هم مسخره کردم

اون هم من رو بن دائمی کرد، بعدش اکانت های دیگه ای ساختم و 2 هزار تا فحش به دارکنس دادم

راستی جالبه من قبل از رفتن از اشغال سنتر گفته بودم میخوام اکانتم رو بفروشم

این عرفان هم اومد مغزم رو خورد از بس گفت بفروش به من !!!

ولی من که پشیمون شده بودم از حرفم ... نفروختم بهش

بعد تا مدتی در یاهو با این عرفان خان در ارتباط بودم بازی PSP بهش میدادم

سپس مدتی دوباره به فعالیت در انجمن های کشتی کج مشغول شدم، در یه انجمن هم مدیر آزمایشی شدم ولی دقیق فرداش انجمنه بسته شد ( انگار نباید تا اخر عمرم مدیر میشدم )

البته در یه انجمن دیگه کشتی کج مدیر ارشد شدم، ولی کاربرهاش 300 نفر بود فقط

اونجا هم بسته شد پس از مدتی

یه مدت هم خودم انجمن تفریحی زده بودم، ولی چون پُر از دختر شد ... حالم بهم خورد و انجمن رو بستم

دیگه میخواستم به کل از دنیای اینترنت برم که ....

یک روز پیام افشین رو در یاهو دیدم همین سایت خودمون رو داشت تبلیغ میکرد

من رفتم توی سایت عضو بشم ولی دیدم باز نمیشد

یه ماه گذشت دیدم دوباره انجمن رو تبلیغ کرده ... ایندفعه رفتم عضو شدم

بعد به محض عضو شدن حمید من رو کاربر ویژه کردم ( دمش گرم )

یکمی حرف زدم با حمید و افشین و مدیر آزمایشی شدم ( سرعت رو حال کردین ::km:: )

اونموقع امیر جی اچ معاون ارشد بود، کاوه مدیر کل بود، این امیر کیلر و عرفان ناظر بودن

ارش هم تا در سایت عضو شد جی اچ کوتوله مدیر کلش کرد

فردای اون روز ناظر شدم، یه تاپیکی زدم مربوط به ادبیات

این جی اچ حذف فیزیکی اش کرد

رفتم به افشین شکایت کردم، امیر کیلر هم ازم طرفداری کرد

و باعث شدیم جی اچ سقوط رنک پیدا کنه

بعدش خیلی دعواها کردیم توی چت باکس تا اینکه جی اچ کاربر ساده شد، من و امیر کیلر هم مدیر ارشد

بعد یه روز اومدیم دیدیم جی اچ معاون شده باز

افشین هم گفت چون معذرت خواهی کرده بود رنکش برگشت

بعد دوباره یک سری دعواها اتفاق افتاد و چون جی اچ در چت باکس از اشغال سنتر طرفداری میکرد

بن دائمی شد و از سایت پرتش کردیم بیرون

همون موقع ها بود من معاون شدم، این امیر کیلر به من حسودی میکرد پشت سرم حرف میزد جلوی افشین

این کارهاشم باعث شد که بن دائمی شه مثل جی اچ پرتش کردیم بیرون !!!

بعد من به افشین گفتم این آرش که گدا است هیچوقت نیس و فعالیت نداره چرا مدیر کله

افشین هم فهمید در مورد ارش اشتباه کرده رنکش رو گرفت

بعد یک روز من در چت باکس به افشین گفتم کی مدیر کل میشم ( چون معاون سایت بودم مثل الان فقط مونده بود مدیر کل قرمز شم )

افشین هم مدیر کلم کرد

اما متسفانه من از اون به بعد صاحب اخلاق گندی شدم، با همه بد رفتار بودم

این دراگون مستر هم اونموقع تازه عضو سایت شده بود، شب ها خبر میذاشت ( جغد بود فکر کنم ::km:: )

من بهش میگفتم روزها هم بیا تا ارتقات بدم گوش نمیداد

بعد چون این شب ها فعالیت داشت، افشین و بقیه فعالیت این رو نمیدیدن

فکر میکردن هیچکاره است در سایت

یک روز من به دراگون فعالیت کن همینطور ناظر میشی ... بعد مدیر ازمایشی اش کردم

دراگون هم هی میگفت کی دیگه ناظر میشم

من هم دلم سوخت ناظرش کردم ::km::

اونموقع هم جالبه رنک ناظر ... رنگش همون رنگ مدیر ویژه بود

راستی جالبه سجاد رو عرفان اورد سایت

بعد ما اونموقع فکر میکردیم سجاد 11-12 سالشه چون رفتارش خیلی بچگونه بود

وقتی عرفان گفت 16 سالشه سجاد

نزدیک بود شاخ دربیاریم !!!

همون موقع ها بود این رضا هیتمن هم اومد کاربر فعال شد با اسم نوب سایبات

یه بار هم با دراگون دعواش شد خخخخخ

بعد من گفتم چی شده ؟

از ترس گفتن داریم شوخی میکنیم ( ابهت اونموقع ام تو حلق تون ... حتی رضا و کینگ لاو هم ازم میترسیدن اونموقع )

خب اما یه ایرادی من اونموقع داشتم، از وقتی مدیر کل شده بودم دیگه فعالیت نمیکردم، خیلی هم بد رفتار بودم کارم شده بود بن کردن و اخطار دادن

افشین هم یه روز ازم انتقاد کرد گفت چرا اینطوری شدی، فعالیت نمیکنی دیگه و زیاد بن میکنی

من هم اون روز اعصابم خرد بود نمیدونم چرا ... باهاش دعوام شد و کاربر فعال شدم

بعد از عصبانیت برگشتم ام کا سنتر

اونجا هم من رو کاربر فعال کردن

نزدیک بود اونجا مدیر بشم که ....

متسفانه نتونستم تحمل کنم !!!

چون مدیرهای اونجا مثل امیر کیلر و اریس طوری باهام رفتار میکردن انگار نوکرشون هستم !!!

باهام مثل سرباز صفر رفتار میکردن !!!

من هم اعصابم خُرد شد

افشین در یاهو بهم گفت برگرد

من هم درجا برگشتم !!!

و خب دیگه بقیه اش رو هم که میدونید

الان در خدمت تون هستم ....
    ویرایش توسط _SONIC_ : 01-15-2015 در ساعت 12:48 AM

4. 13 کاربر مقابل از _SONIC_ عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Amir-HS (03-02-2015),CASSIE CAGE (01-15-2015),Danil.S.Kennedy (08-06-2017),DaRyl (05-17-2015),killer_Scorpion (01-15-2015),kombat9 (03-24-2018),Sub.html (03-03-2015),Ulquiorra (01-15-2015),vegito (07-16-2015),yoshimitso (02-18-2015)

5. Top | #3

عنوان کاربر
    كاربر ساده
    شماره عضویت
    8
    میانگین پست در روز
    0.93
    اعتبار شما
    10
    وضعیت من
    ehsasati
    تشکر شده 3,801 بار در 1,608 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    5
    امتیاز طلایی (رنک 5)
    25,004
    زمان آنلاين
    1 ماه 1 هفته 10 ساعت 53 دقيقه 46 ثانيه
    شخصيت محبوب :
    scorpion
    اندازه فونت
    نام:عرفان
    استان:گلستان/علی اباد کتول
    سرگرمی ها:بودن در سایت کمبت
    تحصیلات:دوم هنرستان/رشته کامپیوتر
    =======================================
    بیوگرافی:
    من وقتی به دنیا نیومده بودم.بابا بزرگم رو از دست داده بودم.و حتی نتونستم ببینمش
    وقتی که من و سجاد 1 الی 2 سالمون بود.رفتیم بالای رخته خواب ها رفتیم .با هم افتادم زمین و اون همه رخته خواب ها ریخت رومون.وزنشون برای یک بچه 1 الی 2 ساله خیلی زیاد بود.من چیزیم نشد..ولی سجاد دستش شکست.بابا بزرگ مادیرم به خاطر این اتفاق غش کرد و پس افتاد.اون شب , شب بدی بود.
    در سن 2 سالگی.با اولین کنسول اشنا شدم.که میکرو بود.اون زمان کمتر کسی از این کنسول ها داشت.به علت بچه بودنم.فقط 2 تا بازی رو انجام میدادم.بازی بود که یک تفنگ به شبیه ساز وصل میشد و باید پرنده هارو میزدی-با بازی بروسلی
    وقتی که 3 سالم شد.بابام سوپرایزم کرد و بهترین کنسول رو واسم خرید.سگا.البته ناگفته نماند که من وقتی میکرو رو داشتم .پسر عمم که در تهران مشغول زندگی هستند سگا داشتند و من از اونجا با سگا اشنا شدم.خلاصه سگا رو برای تولدم خریدن.اولین بازی که من علاقه پیدا کردم دو چیز بیشتر نبود.:mortal kombat 3-comix zone بود.بیشتر علاقم روی کامیکس بود.انقدر با سگا بازی میکردم که .سگام خراب شد .
    از اونجایی که زندگی میکریم یک جا دیگه رفیم.در اونجا به خاطر این که بابام سرم رو گرم کنه میرفتیم با هم کلوپ .پلی استیشن هارو نگاه میکردیم.و من اولین بازی که بازی کردم تیکن 3 بود.
    تا این من شدم 8 ساله.سن 8 سالگیم یک شب بابا و مامانم گفتند حاضر شو بریم بیرون چرخی بزنیم.ما رفتیم و سر از پلی استیشن فروشی در اوردیم .(البته جایی بود که تلوزیون های سونی و ... داشت)
    بابام بازم سورپریزم کرد.حدود 40 تا بازی هم خرید.که بهترین بازی ها هم توش بود.خلاصه همینطوری شد که من تا سن 11 سالگی داشتمش.وقتی که کلاس سوم شاگرد اول شدم.مامان بزرگم از تهران پلی استیشن 2 خرید.اولین بازی هم که گرفت تیکن 5 و کمبت ارماگدون-کراش-کشتی کج بود.
    البته نا گفته نماند که من در این سن کارت های فوتبالی میگرفتم و با بچه ها بازی میکردیم.همش هم من میبردم.هنوز که هنوزه یک کیسه بزرگ دارم الان هم.
    .خلاصه من تا 7 الی 8 ماه پیش پلی استیشنم رو و با مقدار پولی که کار کرده بودم بیرون و پول پلی استیشنم و مقدار پولی که خانوادم کمک کرده بودند من تونستم لب تاپ بخرم.و تا الان هم با بازی های زیادی رو به رو شدم.
    ============================================
    ورودم به اینترنت:
    من وقتی 11 سالم بود .کارت اینترنتی میخریدم. و وارد نت میشدم.در اون زمان میرفتم هی عکس دانلود میکردم.باور کنید همون عکس ها هم 4 دقیقه طول میکشید باز شه
    در یک سایت هم عضو بودم ولی اصلا سر نمیزدم.اسمش یادم نیس
    وقتی 12 سالشه شدم و وارد سایت 98 شدم .در این سایت فقط کتاب دانلود میکردم .بگم که ما مدم خریدم با سرعت نامحدود 256
    بعد یک روز بیکار بودم.گفتم بزنم تو گوگل یه سرچ هایی بکنم.یه بار زدم مورتال کمبت .دیدم سایت اشغالی هارو اورد.منم خریت کردم و رفتم عضو شدم.الان که فکرش رو میکنم .مثل جهنم بود اونجا.با این که یک سری کاربر اوردم و 2 سال اونجا بودم هیچ رنگی دریافت نکردم.اخر سر هم انقدر یوزر ساختم تا حالشون جا بیاد.دیدم دارن بد رفتاری میکنند.همشون رو به فحش کشیدم.و وارد پلاس گیم شدم
    توی پلاس گیم خیلی خوب بود.کاربرای شاخی داشت.مثل:افشین-آرش نیو-حسین نفیسی-کمبو مستر-حمید ساب زیرو -کاوه و...
    که اخر جناب سگ ریکاروس هاست رو برشدات برای خودش سایت نابود شد
    بنابر این بعد از چند روز دباره پلاس گیم رو تایپ کردم و دیدم یک سایت جدید ساخته شده
    سایت kombat.ir.وقتی که من ثبت نام کردم هیچ کس نبود.توی چت باکس که رفتم دیدم افشین و کاوه و حمید در حال حرف زدن بودند.تاپیک های تست هم زده شده بود
    من سلام کردم و اینا.خلاصه استقبال خوبی شده بود.حمید هم با مهربونیش منو مدیر ازمایشی کرد و سر 1 هفته ناظر شدم .الانم که ملاحظه میکنید که در چه مکانی قرار گرفتم.خیلی خوش حالم از این که با این سایت اشنا شدم
    ویرایش توسط killer_Scorpion : 02-09-2019 در ساعت 11:55 AM

6. 4 کاربر مقابل از killer_Scorpion عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Amir-HS (03-02-2015),CASSIE CAGE (01-15-2015),Sajjad Winchester (01-15-2015)

7. Top | #4

عنوان کاربر
    Winchester
    شماره عضویت
    35
    میانگین پست در روز
    0.59
    شهر شما
    Between DeVils
    اعتبار شما
    100
    وضعیت من
    sepasgozar
    تشکر شده 2,036 بار در 963 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    4
    امتیاز طلایی (رنک 10)
    7,362
    زمان آنلاين
    1 ماه 4 روز 10 ساعت 47 دقيقه 26 ثانيه
    شخصيت محبوب :
    Damon
    اندازه فونت
    نام: سجاد
    استان: گلستان شهرستان علی آباد کتول
    متولد: 29 مهر 1377
    سرگرمی ها: گشتن توی نت....دعوا با معلم ها
    تحصیلات: دوم دبیرستان....رشته ریاضی فیزیک
    =================================================
    بیوگرافی:
    کلا من فردی هستم که از زندگیم خوشحالم و از اونجایی که بچه های سایت میدونن خیلی دوسشون دارم...حتی از بچه های حقیقی بیشتر دوسشون دارم
    من زمانی با این سایت اشنا شدم عرفان توی کافینت بود اون موقع پلاس گیم بود من گفتم خیلی بیخوده.....بعدش سایت کمبت اومد خیلی از سایت بدم میومد تا اینکه یه روز خودم ثبت نام کردم و لذت بردم .....هنوزم که هنوزه
    نتونستم از سایت دل بکنم

Aᴛ ʟᴇᴀsᴛ 5 ᴘᴇᴏᴘʟᴇ ɪɴ ᴛʜɪs ᴡᴏʀʟᴅ ʟᴏᴠᴇ ʏᴏᴜ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴛʜᴇʏ ᴡᴏᴜʟᴅ ᴅɪᴇ ғᴏʀ ʏᴏᴜ

8. 2 کاربر مقابل از Sajjad Winchester عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Amir-HS (03-02-2015),Ulquiorra (01-15-2015)

9. Top | #5

عنوان کاربر
    Super Star
    شماره عضویت
    1
    میانگین پست در روز
    0.45
    شهر شما
    سياره ونوس
    اعتبار شما
    999
    وضعیت من
    ba mahrefat
    امتیاز طلایی (رنک 1)
    303,033
    زمان آنلاين
    شخصيت محبوب :
    god father
    اندازه فونت
    نفری 10 امتیاز طلایی به تمام افرادی که خودشون رو معرفی کردند فرستاده شد

بیوگرافی همه رو خوندم همتون واقعا در موقعیت سنی خودتون کم نظیر هستید و از با استعدادترین افراد این سایت و حتی ایران هستید

10. 9 کاربر مقابل از _HelpeR_ عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Amir-HS (03-02-2015),CASSIE CAGE (01-16-2015),killer_Scorpion (01-16-2015),kombat9 (03-24-2018),Sajjad Winchester (01-16-2015),Ulquiorra (01-16-2015)

11. Top | #6

عنوان کاربر
    Irreplaceable
    شماره عضویت
    4475
    میانگین پست در روز
    1.40
    شهر شما
    Bushehr Realm
    اعتبار شما
    200
    وضعیت من
    varzeshkar
    تشکر شده 4,637 بار در 1,500 ارسال
    امتیاز طلایی (رنک 6)
    21,179
    زمان آنلاين
    2 ماه 1 هفته 3 روز 7 ساعت 21 دقيقه 17 ثانيه
    شخصيت محبوب :
    scorpion
    اندازه فونت
    نام : محمد ( از قرار دادن نام خانوادگی به دلایل خاصی معذوریم )

متولد : 27 / 8 / 1378

استان : تهران کبیر

سرگرمی ها : بازی - موزیک ( رپ فارس ) - سریال - فیلم - اینترنت - مسافرت - رفیق بازی

دوستان یه مورد رو بگم که چون الان حال و حوصله قرار دادن بیوگرافی گیمری رو ندارم بعدا در یک پست جدا قرار میدمش

ورود به دنیای مجازی یه به قول معروف اینترنت

خب بزارید اینجوری بگم که من با کامپیوتر از سن شش سالگی آشنا شدم و تا حدودی با برنامه هایی مثل Paint و Word آشنا شدم

تا سن 10 سالگی سواد کامپیوتریم در حد همین برنامه ها بود که به پیشنهاد پدرم یک ایمیل برای خودم ساختم

برای این که انگلیسی هم در خانواده ما نقش مهمی داره برای این که انگلیسی من خوب شه قرار بود من هر روز شرح حال کار های روزانه ام را به زبان انگلیسی برای پدرم ایمیل کنم

همین کار رو ادامه میدادم که با چیزی به نام Download آشنا شدم و خلاصه معتاد این کار شده بودم و چون به موزیک هم علاقه داشتم آهنگ دانلود میکردم

در سن 11 سالگی هم باز به پیشنهاد پدرم با پدیده ای به نام وبلاگ آشنا شدم و چون علاقه زیادی به تیم اول شهر مادرید یعنی رئال داشتم یک وبلاگ در موردش ساختم

تعداد زیادی وبلاگ در این مورد ساخته و حذف کردم تا وقتی یکی از وبلاگ هام به طرز عجیبی مورد استقبال قرار گرفت و با باعث شدم با وبلاگ نویس های زیادی اشنا بشم

خلاصه یه روز یکی از دوستان وبلاگ نویسم به من گفت من در انجمنی عضو شدم که ویدئو ها و عکس و اخبار های خوبی میذاره و به درد وبلاگت میخوره

منم گفتم انجمن دیگه چی هست ؟ اونم گفت بیا اینجا راه و چاه رو بهت نشون میدم

منم خلاصه با انجمن ها اشنا شدم و در اون انجمن حدود 100 تا پست دادم ولی چون همش اسپم بود ساده موندم و یادمه اون انجمن هر ماه بهترین کاربر ماه رو انتخاب میکرد و دوستم اون ماه

انتخاب شده بود منم سعی کردم بهترین کاربر ماه بشم ولی یک بار هم نشدم و اون دوستم حدود 4 بار بهترین کاربر شد و من از عصبانیت از اون سایت رفتم

راستی اون موقع نمیدونستم رنک چیه و فقط به همون کاربر برتر اهمیت میدادم

بعدشم تو 2-3 انجمن رنال بیخود عضو شدم که داستانش طولانیه و بیخود و توضیح نمیدمش

خلاصه من وقتی دیدم نمیتونم در انجمنی به رنک برسم چرا خودم یه انجمن یا سایت نزنم ؟

اول به فکر زدن یه سایت افتادم و با هاست مجانی که معمولا بعد 1 روز سایتت مسدود میشه به طور تستی یه سایت زدم و مسدود شد

و چون گدا بودم و حال و حوصله ی پول هاست دادن نداشتم و همینطور کارهای هاست خیلی سخت بودن مخصوصا config کردن فایل های php

(قدر افشین رو واقعا بدونید کارش خیلی سخته ) به فکر ساخت انجمن مجانی افتادم که اونم ول کردم

سپس وارد دنیای گیم شدم و با پردیس گیم آشنا شدم و همونجا بودم و خبر های گیم رو دنبال میکردم که یه روز killersub پیشنهاد فعالیت تو این انجمن رو داد

منم دیدم چون سایتش شلوغه و برا فعالیت مناسبه اومدم عضو شدم و به رنک مترجمی رسیدم خیلی فعالیتم خوب بود و دد منو ازمایشی کرد بعدشم هانتر منو به خاطر لیاقتم

ناظر کرد و بعدشم همینجوری ویژه شدم و آخرش از سایت رفتم به خاطر یه سری از مشکلات و گفتم هیچوقت برنمیگردم که اول سجاد به من گفت برگرد منم گفتم عمرن

دفعه دوم عرفان اومد گفت برگرد منم چون بیکار بودم گفت و برگردم و الان در خدمت شما هستم

وَقتی می بینی کِه نِصفِت باگِه ، جُزئِت تو کُل فقط اِستِهلاکِه !

12. 5 کاربر مقابل از Æ عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Amir-HS (03-02-2015),kombat9 (03-24-2018),Sajjad Winchester (02-09-2019)

13. Top | #7

عنوان کاربر
    Super Star
    شماره عضویت
    1
    میانگین پست در روز
    0.45
    شهر شما
    سياره ونوس
    اعتبار شما
    999
    وضعیت من
    ba mahrefat
    امتیاز طلایی (رنک 1)
    303,033
    زمان آنلاين
    شخصيت محبوب :
    god father
    اندازه فونت
    10 امتیاز برای مهمان عزیز برای مشاهده ی لینک ها باید عضو شوید. براي عضويت اينجا كليك كنيد و مهمان عزیز برای مشاهده ی لینک ها باید عضو شوید. براي عضويت اينجا كليك كنيد به دلیل معرفی فرستاده شد

14. 7 کاربر مقابل از _HelpeR_ عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Amir-HS (03-02-2015),Dark Admin (01-30-2015),kombat9 (03-24-2018),Mr.Wolf (01-30-2015),Ulquiorra (03-11-2015)

15. Top | #8

عنوان کاربر
    كاربر ساده
    شماره عضویت
    2014
    میانگین پست در روز
    0.49
    اعتبار شما
    10
    وضعیت من
    ehsasati
    تشکر شده 2,220 بار در 706 ارسال
    امتیاز طلایی
    1
    زمان آنلاين
    1 ماه 1 هفته 2 روز 17 ساعت 55 دقيقه 15 ثانيه
    شخصيت محبوب :
    kombat
    اندازه فونت
    نام و نام خانوادگی : علیرضا نصیری
    متولد : 1379/12/29
    محل زندگی : شهر تهران منطقه 2 پونک
    کلاس: سوم راهنمائی یا همان هشتم
    کنسول بازی : سونی 1 و 2 و ایکس باکس 360
    بیوگرافی :
    وقتی من به دنیا آمدم برایم گوسفند سیاه قربانی کردن.در بیمارستان بابک در جیحون منطقه 9 به دنیا آمدم.تولد 2 سالگی ام پدرم برام میکرو خرید که بهترین بازیهای میکرو در آن زمان Contra و Super Mario Bros بود.تا کلاس پنجم معدلم بیست بود و ششم معدلم 19.67 و هفتم 19.14 و در هشتم ترم اول 19.50 شدم.شاگرد سوم مدرسه ام.آدمی دست و دلباز هستم و بسیار کینه ای .هر وقت از یه کسی کینه بگیرم ولش نمیکنم انقدر دنبالش میام که ازم عذرخواهی کنه.شوخ طبم هستم و زیاد حرف میزنم.بد ترین خاطرم از هفتم بود که یکی اون ته کلاس داشت عمل خودارضایی انجام میداد که افتاد گردن من معلمم 3 تا چک ناحق بهم زد.تقلبم میرسونم و تقلب هم بعضی وقتا در امتحان اجتماعی میکنم.ریاضی و عربی و زبانم عالی است.2 سال هست که اینترنت دارم .آرزوی من این است که سایت همیشه رو به بالا جلو بره و سایتی جاودان برای تمام نسلها باشه.

ویرایش توسط Mr.AshkaN : 03-02-2015 در ساعت 06:15 PM

16. 9 کاربر مقابل از Mr.AshkaN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Amir-HS (03-02-2015),dark druid  (03-02-2015),DaRyl (05-17-2015),Ulquiorra (03-11-2015),Vergil (03-11-2015),_HelpeR_ (03-02-2015)

17. Top | #9

عنوان کاربر
    كاربر ساده
    شماره عضویت
    1966
    میانگین پست در روز
    0.00
    اعتبار شما
    10
    وضعیت من
    marmoz
    تشکر شده 10 بار در 4 ارسال
    امتیاز طلایی
    1
    زمان آنلاين
    14 ساعت 55 دقيقه 50 ثانيه
    شخصيت محبوب :
    rain
    اندازه فونت
    نام و نام خوانوادگی: محمد خردمند نیا متولد : 1380 محل زندگی:کرج - گلشهر - شهرک مترو شغل: دانش آموز کلاس هشتم سرگرمی های مورد علاقه: والیبال - کامپیوتر - تلوزیون - درس بیو گرافی:من درسال 1385 با کنسول سگا آشنا شدم اولین بازی که کردم هم مورتال کمبت بود بعد پدر و مادرم برام یک پلی استشن 1 گرفتن و در اون تیکن خیلی دوست داشتم بعد در سال 1386 پدرم برای تولدم یک کامپیوتر گرفت و اولین بازی که در کامپیوتر انجام دادم سام ماجراجو بود بعد از آن در سال 1389 به کرج اومدیم (قبلش خرمشهر بودیم) و بابام بعد دو سال یک کامپیوتر جدید گرفت اما اون یار و فروشنده ما رو گول زد ویک امپیوتری که مخصوص بازی بود برامون نیاورد سپس بعد از دوسال پدرم برام یک لپتاپ گرفت گه خیلی سیستم قوی داره و تا همین دیروز کال آف دیوتی ادونسد وار فار رو تموم کردم خیلی حال داد بگذریم بعد من با خریدن بازی مورتال کمبت برای باد گیری بهتر آن در اینترنت جستوجو میکردم و با این سایت آشنا شدم این سایت به نطر من یکی از بهترین سایت های مطالب مورتال کمبت هست و امیدوارم همیشه مثل الان بروز باشه این بود بیو گرافی من.

18. 4 کاربر مقابل از mamadtala عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Amir-HS (03-02-2015),Mr.AshkaN (03-02-2015),Ulquiorra (03-11-2015),Vergil (03-11-2015)

19. Top | #10

عنوان کاربر
    كاربر ساده
    شماره عضویت
    532
    میانگین پست در روز
    0.35
    اعتبار شما
    10
    وضعیت من
    bi taraf
    تشکر شده 978 بار در 482 ارسال
    امتیاز طلایی (رنک 27)
    386
    زمان آنلاين
    1 هفته 1 روز 2 ساعت 44 دقيقه 56 ثانيه
    شخصيت محبوب :
    ermac
    اندازه فونت
    In the name of God
    نام ونام خانوادگی:امیرعلی حنفیان ثابت
    استان:مازندران-شهرستان تنکابن
    متولد:1380/3/15
    تحصیلات و شغل:دانش اموز دوم راهنمایی کلاس هفتم (نیمه دومی هستم)
    سرگرمی مورد علاقه:خوردن و خواب و دیدن پیشرفت خودم در سایت!
    امادگی با واکرفت روی کنسول کامپیوتر تجرب کردم کم کم افتادم تو کار دو تا و... بقول خودم الان یه گیمرم!
    رنگ زرد رو دوست دارم
    پرسپولیسی هستم
    یکم مغرورم بیش تر با کمک دیگران میام بالا و خیلی با این کارا سیع میکنم ارطباط اجتماعیم رو قوی کنم
    بیش تر بلک متال با رپ گوش میدم
    درس های مورد علاقم (اینگلیسی-عربی-فارسی-قران)
    لقبم بردیا هست
    بیش تر سیع میکنم به مرور زمان خودم رو ترمین و بهتر کنم
    زود نا امید میشم و خیلی زود شکست میخورم
    دوست دارم با همه خوب باشم
    با اونایی ک خیانت کردن و.... انتقام می گیرم
    دوست دارم ی وقتی تو سایت مدیر ازمایشی چیزی بشم ولی خوب نمیشه!
    قدم 1.69 و وزنم 47 هست.
    نمیدونم بزرگ شدم دوست دارم رشت ادبیات برم.
    ترم11 کانونم
    سیع میکنم رقابت نکنم رقابت بیافرینم!
    جنگ رو به موقش دوست دارم
    به ورزش های بسکتبال -فوتبال-والیبال علاقه دارم
    سیع میکنم به خودم زیاد نگیرم
    به امید موفقیت!

!NO ONE IS POWERFUL

20. 3 کاربر مقابل از Amir-HS عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Mr.AshkaN (03-02-2015),Sajjad Winchester (03-02-2015)

صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)