تبلیغات

سوالات
 

شرایط عضویت در وی ای پی و گرفتن رنک ان
نحوه عضویت در اتاق تبادل امتیازات طلایی
بزودی
به زودی
به زودی..

مشکلات
 

اموزش کار با انجمن
اموزش ارسال پست
حل مشکل Crash Reporter در فایرفاکس
به زودی..
به زودی..

تاپیکهای خواندنی
 

قوانین سایت
روش حذف کردن کش و کوکی های مرورگر
اموزش زدن برچسب به تاپیک ها
به زودی...
به زودی..


کانال .... انجمن کمبت را دنبال کنید برای عضویت اینجا کلیک کنید

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 19

موضوع: تمامی رازهای بازی مورتال کمبت شاولین مانکس ( Shaolin Monks )

 1. Top | #1

  عنوان کاربر
  Irreplaceable
  تاریخ عضویت
  Jun 2014
  شماره عضویت
  4475
  سن
  18
  نوشته ها
  2,937
  میانگین پست در روز
  1.18
  شهر شما
  Bushehr Realm
  اعتبار شما
  645
  وضعیت من
  khoshtip
  تشکر
  2,601
  تشکر شده 6,215 بار در 1,959 ارسال
  امتیاز طلایی (رنک 4)
  4,639
  زمان آنلاين
  4 ماه 22 ساعت 24 دقيقه 41 ثانيه
  شخصيت محبوب :
  kombat
  اندازه فونت

  wow تمامی رازهای بازی مورتال کمبت شاولین مانکس ( Shaolin Monks )

  به نام خدا  ------------------------------------------------
  باز کردن کرکترها :

  باز کردن Kitana ( کیتانا ) :
  به Evil Monstry برگردید . در منطقه ای که موتالیتی ( Mutality ) را یاد گرفتید ؛ روبروی پرتال نارنجی رنگ یک ستون شکسته ی بنفش وجود دارد . ( پایین پله ) با استفاده از این ستون روی سقف بپرید و کمی جلوتر نشان کونگ کیتانا را دریافت کنید .
  این کرکتر برای بخش مبارزه ی دونفره ( Versus Mode ) آنلاک خواهد شد .

  باز کردن Johnny Cage ( جانی کیج ) :
  به آکادمی وو-شی ( Wu-Shi Academy ) برگردید . به جایی که اولین اهرم آب را فعال کردید بروید و روی سقف عمارت روبرو بپرید . یک نشان کونگ آتشین وجود دارد که با گرفتن آن جانی کیج برای بخش مبارزه ی دونفره ( Versus Mode ) باز خواهد شد .


  باز کردن Baraka ( باراکا ) :
  به مکان معبد ارواح ( Soul Tombs ) بروید . سپس به منطقه ای بازگردید جایی که چند تارکاتان شما را محاصره کرده اند و شما باید با استفاده از قابلیت wall climb ( بالا رفتن از دیوار ) به مرحله ی بعد بروید . ( قبل از مراحل Test Your Might ) به جای رفتن به سمت چپ ؛ به سمت راست بروید . یک مجسمه ی شیطانی راه شما را سد کرده است . آن را با دایره بشکنید سپس به راهتان ادامه دهید و از روی پل های مخروبه بپرید تا به نشان کونگ باراکا برسید .
  این کرکتر برای بخش مبارزه ی دونفره ( Versus Mode ) آنلاک خواهد شد .


  باز کردن Reptile ( رپتایل ) :
  در مکان جنگل زنده (Living Frost ) ، پس از کشتن Bratherhood Of Shadows (برادران سایه ) ، روی آبشار بپرید و جلوبروید . در این مرحله clay soldier ها زنده میشوند .سپرآنها را با زدن دایره بشکنید و آنها را داخل آب ، سمت چپ که یک ستون بزرگ وجود دارد هدایت کنید . ( با زدن R3 میتوانید این ستون را ببینید . ) سپس با زدن R2 یکی از آن دو را به ستون بکوبید تا خرد شود .
  حالا برگردید به جایی که آبشار وجود داشت . در آنجا دیگر آبشاری وجود ندارد و به جای آن یک نشان کونگ آتشین ظاهر شده است که رپتایل را برای بخش مبارزه دونفره ( Versus Mode ) آنلاک میکند .

  باز کردن Scorpion ( اسکورپیون ) :
  راه حل اول : بازی را با کرکتر Liu Kang ( لیوکانگ ) به فرجام برسانید .
  راه حل دوم : در منوی اصلی L2 را بگیرید و کد روبرو را سریع وارد کنید ( راست به چپ ) : بالا ، مربع ، دوبار L1 ، مربع ، پایین بالا
  با انجام یکی از این دو کار ، این کرکتر برای بخش های ماجراجویی تک نفره ( Single Player ) و ماجراجویی دو نفره ( Co - OP ) آنلاک خواهد شد .
  باز کردن این کرکتر برای بخش مبارزه ی دونفره ( Versus Mode ) :
  به foundry بروید . در همان محوطه ی اول که مجسمه ی راهب بزرگ قرار دارد و باید بازی را ذخیره کنید ، به طبقه ی پایین بروید . دو کماندار به شما هجوم می آورند و یکی از انها را به دیوار سمت چپ بکوبید تا درب مخفی نمایان شود . وارد درب شوید . این اتاق پر از گدازه است . از روی گدازه ها بپرید و روی دیوار نشان کونگ را دریافت کنید .

  باز کردن Sub - Zero ( ساب - زیرو ) :

  راه حل اول : به بازی با کرکتر Kung Lao ( کونگ لاو ) خاتمه دهید .
  راه حل دوم : در منوی اصلی L2 را بگیرید و کد روبرو را سریع وارد کنید ( راست به چپ ) : چپ ، راست ، مربع ، R1 ، L1 ، مربع ، بالا
  با انجام یکی از این دو کار ، این کرکتر برای بخش های ماجراجویی تک نفره ( Single Player ) و ماجراجویی دو نفره ( Co - OP ) قابل انتخاب خواهد شد .
  باز کردن این کرکتر برای بخش مبارزه ی دونفره ( Versus Mode ) :
  بعد از قایق سواری در دریاچه ی خونین ، در منطقه ی جدید یک درب عظیم وجود دارد که ساب زیرو شروع به منجمد کردن آن می کند . در سمت چپ و راست در دو شیر سنگی وجود دارد . روی کمر شیر سمت چپ بپرید و نشان کونگ اتشین را دریافت کنید .

  ----------------------------------------------------------------

  باز کردن مکان ها :  Living Frost ( جنگل زنده ) :

  به Reptile's Lair ( آشیانه ی رپتایل ) بروید . در همان جایی که بروتالیتی را یاد میگیرید ، یک پازل وجود دارد . برای رد شدن از آن باید هرکدام روی یکی بایستد تا دریچه ی مخفی باز شود . در آنجا میتوانید نشان کونگ آتشین را بگیرید . در این صورت این استیج برای مبارزه ی دونفره ( Versus Mode ) آنلاک خواهد شد .


  Dead Pool ( استخر مرگ ) :
  به Living Frost ( جنگل زنده ) بروید . اولین پازل را کامل کنید تا دریچه ای مخفی باز شود . نشان کونگ را بگیرید تا این استیج برای مبارزه ی دونفره ( Versus Mode ) آنلاک شود .

  ------------------------------------------------------------

  مبارزات مخفی :  مبارزه با Ermac ( ارمک ) :

  شما باید قابلیت مشت نابود کننده ( fist of ruin ) و تاب خوردن ( swing ability ) را کسب کرده باشید .
  به Wu - Shi Academy ( آکادمی وو - شی ) برگردید . به پلی برگردید که تارکاتان ها با منجنیق سقف آن را خراب کردند . حالا به سمت چپ بروید واز روی گودال پر از تیغ با استفاده از قابلیت Long Jump ( پرش بلند ) عبور کنید . یک مجسمه ی شیطانی راه شما را سد کرده است . آن را با زدن دایره بشکنید و در ادامه از در عبور کنید .
  سمت چپ از روی دیوار بپرید و روی چوب نی ها تاب بخورید تا به مجسمه ی راهب بزرگ برسید . در کنار مجسمه R2 بزنید تا درمیدان باشکوه جنگجویان گشوده شود .
  وارد در شوید . اکنون در میدان با شکوه جنگجویان هستید . تعداد زیادی مجسمه وجود در آنجا وجود دارد . اولین مجسمه ( از سمت چپ ) متعلق به ارمک است . نزدیک بروید و درکنارش سه بار R2 بزنید . سپس ارمک زنده شده و شما را به مبارزه می طلبد .  مبارزه با Kano ( کینو ) :
  به Foundry بروید . در مکانی که بعد از عبور از آن باید با شاوکان و افرادش بجنگید ، دو زندان وجود دارد که در یکی کیتانا ( Kitana ) و در دیگری ( Kano ) حبس شده است . به طرف زندان کینو بروید و در کنارزندان سه بار R2 بزنید . سمت راست یک دریچه مخفی باز میشود و دو سرباز از آن خارج می شوند . پس از نابودی سربازان وارد دریچه شوید و به نبرد با کینو بپردازید . در این مبارزه جکس ( Jax ) را نیز در کنار خود خواهید داشت .
  پس از نابودی کینو به عنوان جایزه ، در مبارزه با شاوکان جان اضافه خواهید داشت .  مبارزه با Mileena (ملینا ) :
  شما باید قابلیت های پرش دوتایی ، تاب خوردن و بالا رفتن از دیوار را کسب کرده باشید .
  به جنگل زنده ( Living Frost ) برگردید . در ابتدای مکان که یک جسمه ی راهب برای Save یا ذخیره بازی وجود دارد ، یک شاخه ی درخت بالا سرتان می بینید . با قابلیت پرش دوتایی آن را بگیرید و با استفاده از قابلیت تاب خوردن نردبان را بگیرید و در آخر با به کار گیری قابلیت بالا رفتن از دیوار از نردبان بالا بروید .
  از راه ها و پل های مختلف عبور کنید و نگهبان ها را از سر راه بردارید تا به ملینا برسید . حالا با او بجنگید .  مبارزه با Quan Chi ( کوان چی ):
  به معبد ارواح ( Soul Tombs ) برگردید . در همان محوطه ی اول ، دو ستون وجود دارد . ستون سمت چپ را با زدن دایره بشکنید تا دری ظاهر شود . وارد در شوید . کوان چی را میبینید که پرتالی باز کرده و فرار میکند . شما باید سریع اقدام کنید و قبل از اینکه پرتال بسته شود وارد پرتال شوید . در این صورت قادر خواهید بود با کوان چی مبارزه کنید .

  مهمان عزیز برای مشاهده ی لینک ها باید عضو شوید. براي عضويت اينجا كليك كنيد
  ---------------------------------------------------------

  رازهای امتیازی :

  راز اول برای گرفتن امتیاز :
  پس از کشتن رپتایل ( در مکان Living Frost ) دو باره وارد جایی می شوید که باید مجسمه ها را نابود میکردید ( و قابلیت بروتالیتی را بدست آوردید ) . اگر دوباره روی دایره ی وسط بایستید ، مجسمه ها بیرون می آیند و با نابودی آنها ، امتیاز زیادی به دست می آورید . ( ولی از بار اول سخت تر است . )

  راز دوم برای گرفتن امتیاز :
  گاهی مواقع هنگام زدن یک کمبوی طولانی ، یک صدای عجیب میگوید : ( Toesty ! ) . اگر در همان موقع فورا بازی را متوقف ( Pause ) کنید ، 1000 امتیاز دریافت میکنید .

  آزاد کردن کابال از زندان :

  به Wastelands بروید . در آنجا دو درب وجود دارد که با گوشت انسان پوشیده شده است . یکی از آنها به زندان کابال ختم می شود . وارد درب شوید . در اینجا شما توسط سربازان شاوکان مورد حمله قرار میگیرید .( البته به صورت غیر مستقیم ! به طرف شما سنگ پرتاب مکنند و شما باید از روی آنها بپرید ! ) پس از گذشتن از مراحل ، کابال را می بینید که در قفس زندانی شده است . او در عوض آزادی به شما شمشیرهایش ( Hooks Sword ) را میدهد . پس از آزاد کردن او امتیاز زیادی دریافت میکنید .

  ------------------------------------------------------------------
  رازهای دیگر :

  مشاهده ی بابانوئل :
  در اولین پل بازی ( همان پلی که جانی کیج شما را از روی آن صدا زد و شما رپتایل را روی آن ملاقات میکنید . ) پس از کشتن دشمنان روبروی ماه بایستید . کمی بعد بابانوئل را همراه با گوزن های پرنده اش میبینید .

  ترفندی برای راحت تر شکست دادن باس های آخر بازی :
  همان طور که میدانید ، در میدان آخر بازی باید با Shang Tsung ( شانگ تسونگ ) ، Kintaro ( کینتارو ) و Shao Kahn با یک جان بجنگید و آن ها را شکست دهید که کاری بسیار دشوار به نظر میرسد .
  اما اگر 10 الی 15 بار شکست بخورید ، سختی بازی بصورت خودکار افت خواهد کرد .  باز کردن Mortal Kombat II ( مورتال کمبت 2 ) :
  در منوی اصلی پایین + L2 را بگیرید و وارد کنید ( راست به چپ ) : مربع ، بالا ، پایین ، چپ ، راست ، R2 و مربع

  نکته : تمامی کدهای گفته شده برای نسخه Pal عمل نمیکند .

  چالش بقا ( Survival Mode ) :

  برای مشاهده ی راهنمای راهیابی به این چالش ،
  مهمان عزیز برای مشاهده ی لینک ها باید عضو شوید. براي عضويت اينجا كليك كنيد کلیک کنید .
  برای مشاهده ی راهنمای قدم به قدم ،
  مهمان عزیز برای مشاهده ی لینک ها باید عضو شوید. براي عضويت اينجا كليك كنيد کلیک کنید .

  سکه های قرمز رنگ یا کونگ آتشین :
  برای مشاهده ی راهنمای یافتن سکه های قرمز ،
  مهمان عزیز برای مشاهده ی لینک ها باید عضو شوید. براي عضويت اينجا كليك كنيد کلیک کنید .

  پیدا کردن اسموک و انجام ماموریت های او :

  برای مشاهده ی راهنما در آپارات ،
  مهمان عزیز برای مشاهده ی لینک ها باید عضو شوید. براي عضويت اينجا كليك كنيد کلیک کنید .

  مترجم :
  Ara$h New

  ویرایش توسط Æ : 06-23-2017 در ساعت 06:06 AM
  پروردگارا!
  آرامشی عطا فرما
  تا بپذيرم آنچه را كه نمي توانم تغيير دهم
  و شهامتی،
  تا تغيير دهم آنچه را که مي توانم
  و بينشی
  تا تفاوت اين دو را بدانم


 2. 13 کاربر مقابل از Æ عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

  AshkaN (07-25-2018),CHRIS-7 (06-02-2018),davidleo (08-16-2017),IwillNotfaill  (10-01-2020),John Cena (03-14-2019),mstreza (03-17-2019),NO ONE (04-02-2017),No_One (05-24-2016),redstrike (01-02-2018),sara1234 (09-16-2018),_powertetsu_ (03-16-2020),_SONIC_ (05-24-2016)

 3. Top | #2

  عنوان کاربر
  Irreplaceable
  تاریخ عضویت
  Jun 2014
  شماره عضویت
  4475
  سن
  18
  نوشته ها
  2,937
  میانگین پست در روز
  1.18
  شهر شما
  Bushehr Realm
  اعتبار شما
  645
  وضعیت من
  khoshtip
  تشکر
  2,601
  تشکر شده 6,215 بار در 1,959 ارسال
  امتیاز طلایی (رنک 4)
  4,639
  زمان آنلاين
  4 ماه 22 ساعت 24 دقيقه 41 ثانيه
  شخصيت محبوب :
  kombat
  اندازه فونت
  راه حل دوم برای باز کردن منوی مورتال کمبت 2 ، پیدا کردن اسموک و انجام ماموریت های اوست که در ویدیوی زیر به وضوح نشان داده شده است .
  اینم ویدیوی پیدا کردن اسموک و انجام تمام ماموریت هایش :

  نام فایل : kombat.ir
  حجم : 55 مگابایت
  رمز : ندارد
  کیفیت : 720p ( بسیار خوب )
  زمان : 13 دقیقه و 26 ثانیه

  مهمان عزیز برای مشاهده ی لینک ها باید عضو شوید. براي عضويت اينجا كليك كنيد

  ویرایش توسط Æ : 01-03-2017 در ساعت 10:11 PM
  پروردگارا!
  آرامشی عطا فرما
  تا بپذيرم آنچه را كه نمي توانم تغيير دهم
  و شهامتی،
  تا تغيير دهم آنچه را که مي توانم
  و بينشی
  تا تفاوت اين دو را بدانم


 4. 7 کاربر مقابل از Æ عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

  AshkaN (07-25-2018),CHRIS-7 (06-02-2018),John Cena (03-14-2019),mstreza (03-17-2019),NO ONE (04-02-2017),redstrike (01-02-2018)

 5. Top | #3

  عنوان کاربر
  Irreplaceable
  تاریخ عضویت
  Jun 2014
  شماره عضویت
  4475
  سن
  18
  نوشته ها
  2,937
  میانگین پست در روز
  1.18
  شهر شما
  Bushehr Realm
  اعتبار شما
  645
  وضعیت من
  khoshtip
  تشکر
  2,601
  تشکر شده 6,215 بار در 1,959 ارسال
  امتیاز طلایی (رنک 4)
  4,639
  زمان آنلاين
  4 ماه 22 ساعت 24 دقيقه 41 ثانيه
  شخصيت محبوب :
  kombat
  اندازه فونت
  پست اول آپدیت شد : عکس ها اضافه شدند و لینک سایر تاپیک های مربوطه قرار گرفت .
  همچنین راهنمای ماموریت های اسموک اضافه گردید که با انجام آنها ، قفل مورتال کمبت 2 آنلاک می شود .

  پروردگارا!
  آرامشی عطا فرما
  تا بپذيرم آنچه را كه نمي توانم تغيير دهم
  و شهامتی،
  تا تغيير دهم آنچه را که مي توانم
  و بينشی
  تا تفاوت اين دو را بدانم


 6. 7 کاربر مقابل از Æ عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

  AshkaN (07-25-2018),CHRIS-7 (06-02-2018),John Cena (03-14-2019),mstreza (03-17-2019),redstrike (01-02-2018),Stryker13811381 (08-01-2018)

 7. Top | #4

  عنوان کاربر
  كاربر ساده
  تاریخ عضویت
  Aug 2017
  شماره عضویت
  17040
  نوشته ها
  1
  میانگین پست در روز
  0.00
  اعتبار شما
  10
  وضعیت من
  khaste
  تشکر
  1
  تشکر شده 4 بار در 1 ارسال
  امتیاز طلایی
  0
  زمان آنلاين
  38 دقيقه 38 ثانيه
  شخصيت محبوب :
  scorpion
  اندازه فونت
  سلام و تشکر بابت مطلب مفیدتون. خیلی از راز هایی که روحم هم از وجودشون خبر نداشت با راهنمایی شما برملا شد و کلی حال داد. دستتون درد نکنه.
  فقط یه چیزی... باز کردن کارکتر اسکورپیون و ساب زیرو برای بازی دو نفره که هر کدوم توسط یک رمز در منوی اصلی باید انجام بشه ، جواب نداد و من با جستجو در جای دیگه رمزی رو پیدا کردم که حداقل برای من جواب داد. رمزی که شما دادید هم شاید من نتونستم خوب وارد کنم. به هر حال گفتم که رمزی که برای خودم جواب داد رو به اشتراک بگذارم.
  Scorpion
  L2 رو نگه دارید و دکمه های (از راست به چپ)... مربع ... بالا ... R1 ... L1 ...چپ ... راست ... مربع رو بزنید و کلید L2 رو رها کنید. بعد از انجام اینکار در صورت صحیح وارد شدن رمز، صدایی می شنوید که نشان دهنده پذیرفته شدن کد و رمز هست و کارکتر آزاد شده.

  Sub-Zero
  L2 رو نگه دارید و دکمه های (از راست به چپ)... مربع ... پایین ... بالا ... L1 ... L1 ... بالا ... مربع ... رو بزنید و کلید L2 رو رها کنید. و مجدداً بعد از انجام اینکار در صورت صحیح وارد شدن رمز، صدایی می شنوید که نشان دهنده پذیرفته شدن کد و رمز هست و کارکتر آزاد شده.
  امیدوارم کمکی کرده باشه.
  باز هم ممنون از نویسنده مطلب.

 8. 4 کاربر مقابل از davidleo عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

  CHRIS-7 (06-02-2018),death killer (08-16-2017),NO ONE (10-03-2017),redstrike (12-26-2017)

 9. Top | #5

  عنوان کاربر
  كاربر ساده
  تاریخ عضویت
  Jun 2017
  شماره عضویت
  15876
  نوشته ها
  71
  میانگین پست در روز
  0.05
  شهر شما
  GameNet
  اعتبار شما
  20
  وضعیت من
  khonsrad
  تشکر
  664
  تشکر شده 139 بار در 69 ارسال
  امتیاز طلایی (رنک 32)
  709
  زمان آنلاين
  1 ماه 1 هفته 6 روز 4 ساعت 22 دقيقه 28 ثانيه
  شخصيت محبوب :
  Dragon Master
  اندازه فونت
  نقل قول نوشته اصلی توسط davidleo نمایش پست ها
  سلام و تشکر بابت مطلب مفیدتون. خیلی از راز هایی که روحم هم از وجودشون خبر نداشت با راهنمایی شما برملا شد و کلی حال داد. دستتون درد نکنه.
  فقط یه چیزی... باز کردن کارکتر اسکورپیون و ساب زیرو برای بازی دو نفره که هر کدوم توسط یک رمز در منوی اصلی باید انجام بشه ، جواب نداد و من با جستجو در جای دیگه رمزی رو پیدا کردم که حداقل برای من جواب داد. رمزی که شما دادید هم شاید من نتونستم خوب وارد کنم. به هر حال گفتم که رمزی که برای خودم جواب داد رو به اشتراک بگذارم.
  Scorpion
  L2 رو نگه دارید و دکمه های (از راست به چپ)... مربع ... بالا ... R1 ... L1 ...چپ ... راست ... مربع رو بزنید و کلید L2 رو رها کنید. بعد از انجام اینکار در صورت صحیح وارد شدن رمز، صدایی می شنوید که نشان دهنده پذیرفته شدن کد و رمز هست و کارکتر آزاد شده.

  Sub-Zero
  L2 رو نگه دارید و دکمه های (از راست به چپ)... مربع ... پایین ... بالا ... L1 ... L1 ... بالا ... مربع ... رو بزنید و کلید L2 رو رها کنید. و مجدداً بعد از انجام اینکار در صورت صحیح وارد شدن رمز، صدایی می شنوید که نشان دهنده پذیرفته شدن کد و رمز هست و کارکتر آزاد شده.
  امیدوارم کمکی کرده باشه.
  باز هم ممنون از نویسنده مطلب.
  خواهش میکنم ... همون طور که ذکر کردم کدهای گفته شده برای ps2 ورژن pal عمل نمیکنه و کدهایی که شما نوشتی برای همین ورژن باید باشه .

 10. 2 کاربر مقابل از KsRmJnArAbPV عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

  AshkaN (07-25-2018),CHRIS-7 (06-02-2018)

 11. Top | #6

  عنوان کاربر
  كاربر ساده
  تاریخ عضویت
  Nov 2017
  شماره عضویت
  18412
  نوشته ها
  3
  میانگین پست در روز
  0.00
  شهر شما
  زیر اسمان ابی روی زمین خاکی
  اعتبار شما
  10
  وضعیت من
  marmoz
  تشکر
  83
  تشکر شده 22 بار در 16 ارسال
  امتیاز طلایی
  6
  زمان آنلاين
  5 ساعت 2 دقيقه 38 ثانيه
  شخصيت محبوب :
  General Dru Zod
  اندازه فونت
  سلام ببخشید یه سوال داشتم کد باز کردن سابزیرو تست شده است؟اخه من این کدو از یه سایت دیگم گرفتم و اشتباه بود کلی خودمو کشتم ولی بازم نشد و کشتن شاعوکان هم خیلی سخت بود و نتونستم با کنگ لاو تمومش کنم ممنون میشم اگر یه راهنمایی بکنید
  به قبیله ای که همش داره در مورد شرف حرف میزنه اعتماد نکن همه بیشتر از چیزی حرف میزنن که ندارن

 12. Top | #7

  عنوان کاربر
  Irreplaceable
  تاریخ عضویت
  Jun 2014
  شماره عضویت
  4475
  سن
  18
  نوشته ها
  2,937
  میانگین پست در روز
  1.18
  شهر شما
  Bushehr Realm
  اعتبار شما
  645
  وضعیت من
  khoshtip
  تشکر
  2,601
  تشکر شده 6,215 بار در 1,959 ارسال
  امتیاز طلایی (رنک 4)
  4,639
  زمان آنلاين
  4 ماه 22 ساعت 24 دقيقه 41 ثانيه
  شخصيت محبوب :
  kombat
  اندازه فونت
  نقل قول نوشته اصلی توسط redstrike نمایش پست ها
  سلام ببخشید یه سوال داشتم کد باز کردن سابزیرو تست شده است؟اخه من این کدو از یه سایت دیگم گرفتم و اشتباه بود کلی خودمو کشتم ولی بازم نشد و کشتن شاعوکان هم خیلی سخت بود و نتونستم با کنگ لاو تمومش کنم ممنون میشم اگر یه راهنمایی بکنید
  این مطلب رو از سایت Game Faqes ترجمه کردم که سایت بسیار معتبری هست ولی تستش نکردم ؛ در حال حاضر ف.یلتر شده و برای اینکه مطمئن بشی اینم شاتش :


  پروردگارا!
  آرامشی عطا فرما
  تا بپذيرم آنچه را كه نمي توانم تغيير دهم
  و شهامتی،
  تا تغيير دهم آنچه را که مي توانم
  و بينشی
  تا تفاوت اين دو را بدانم


 13. 6 کاربر مقابل از Æ عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

  AshkaN (07-25-2018),John Cena (03-14-2019),mstreza (03-17-2019),NO ONE (12-28-2017),redstrike (12-27-2017)

 14. Top | #8

  عنوان کاربر
  كاربر ساده
  تاریخ عضویت
  Jan 2018
  شماره عضویت
  19217
  نوشته ها
  3
  میانگین پست در روز
  0.00
  اعتبار شما
  10
  وضعیت من
  khoshtip
  تشکر
  0
  تشکر شده 0 بار در 0 ارسال
  امتیاز طلایی
  1
  زمان آنلاين
  1 ساعت 37 دقيقه 57 ثانيه
  شخصيت محبوب :
  sub-zero
  اندازه فونت
  سلام من رفتم معبد ارواح ستون زیاد بود هیچکدومم نتونستم بشکنم معبد ارواح همونجا ک عکس کمبات جلوشه ی ساختمون بلنده؟

 15. Top | #9

  عنوان کاربر
  كاربر ساده
  تاریخ عضویت
  Jan 2018
  شماره عضویت
  19217
  نوشته ها
  3
  میانگین پست در روز
  0.00
  اعتبار شما
  10
  وضعیت من
  khoshtip
  تشکر
  0
  تشکر شده 0 بار در 0 ارسال
  امتیاز طلایی
  1
  زمان آنلاين
  1 ساعت 37 دقيقه 57 ثانيه
  شخصيت محبوب :
  sub-zero
  اندازه فونت
  سلام میشه لطفا یه فیلم از اینکه چطوری کوان چی رو پیدا کنیم و باهاش بجنگیم بزارین؟☺

 16. Top | #10

  عنوان کاربر
  كاربر ساده
  تاریخ عضویت
  Jan 2018
  شماره عضویت
  19217
  نوشته ها
  3
  میانگین پست در روز
  0.00
  اعتبار شما
  10
  وضعیت من
  khoshtip
  تشکر
  0
  تشکر شده 0 بار در 0 ارسال
  امتیاز طلایی
  1
  زمان آنلاين
  1 ساعت 37 دقيقه 57 ثانيه
  شخصيت محبوب :
  sub-zero
  اندازه فونت
  سلام بعد از اینکه ملینا توی جنگل زنده شکست میخوره کجا میره میشه رفت دنبالش و کشتش؟

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

موضوعات مشابه

 1. کدهای گیم شارک بازی Mortal Kombat Shaolin Monks ::: اختصاصی سایت :::
  توسط Æ در انجمن ساير مورتال كامبت ها
  پاسخ: 3
  آخرين نوشته: 08-04-2017, 06:55 AM
 2. راهنمای قدم به قدم گرفتن سکه های قرمز mk shaolin monks :: اختصاصی ::
  توسط mahyar_ach در انجمن ساير مورتال كامبت ها
  پاسخ: 3
  آخرين نوشته: 05-04-2016, 11:09 PM
 3. دانلود بازی Mortal Kombat Shaolin Monks برای Xbox 360 | اختصاصی سایت
  توسط AshkaN در انجمن ساير مورتال كامبت ها
  پاسخ: 0
  آخرين نوشته: 12-30-2015, 05:01 PM

کلمات کلیدی این موضوع

2، mortal kombat sholin monks cheats، لوکنگ، لیوکانگ، مورتال، مورتال كمبت راهبان شاولين، مورتال کمبت : راهبان شائولین، مورتال کمبت شائولین مونکس برای کامپیوتر، ماموریت های اسموک در مورتال کمبت شائولین، مبارزه با كوان چي در مورتال كمبت شاولين مانكس، مبارزه با كينو در مورتال كمبت راهبان شاولين، چگونه شخصیت های مورتال کمبت شائولین را باز کنیم، چگونگی آنلاک کردن کرکترهای مورتال کمبت شائولین مونکس، نحوه ي باز كردن جاني كيج در مورتال كمبت شاولين مانكس، نحوه باز کردن شخصیت های مورتال کمبت شائولین مانکس، هک، کمبات، کمبت، کونگ لاو، کامبت، کانگ لائو، کد، کدهای گیم شارک مورتال کمبت راهبان شائولین، کدتقلب مورتال کمبت شائولین مانکس، گیم شارک، پلی، آموزش آنلاك كردن باراكا در مورتال كمبت شاولين مونكس، آموزش باز كردن كركترها در مورتال كمبت شاولين مونكس، استیشن، باز کردن اسکورپیون در مورتال کمبت شائولین، باز کردن سابزیرو در مورتال کمبت شائولین، بازكردن كيتانا در مورتال كمبت شاولين مانكس، بازی، تمامي رازهاي مورتال كمبت راهبان شاولين، ترفند هاي مورتال كمبت راهبان شاولين، ترفندهای مورتال کمبت شائولین پلی استیشن 2، ترینر، دانلود مورتال کمبت شائولین پلی استیشن 2، رموز كمبت شاولين، رمز، رمز مورتال کمبات شائولین، رمز های mortal kombat shaolin monks، رمز های گیم شارک مورتال کمبت شائولین، رمز و رازهای مورتال کمبت شائولین، رمزهاي مورتال كمبت راهبان شاولين براي ps2، رمزهاي مورتال كمبت شاولين، رمزهاي مورتال كمبت شاولين مونكس براي سوني 2، رمزهاي مورتال كمبت شاولين مانكس براي ps2، رمزهاي مورتال كمبت شاولين براي ps2، رمزهای مورتال کمبت شاولین مونکس، راهنمای مورتال کمبت شائولین، راهنمای کامل مورتال کمبت شاولین، راهبان، راز های مورتال کمبت شائولین، رازهاي مورتال كمبت راهبان شاولين، رازهاي مورتال كمبت شاولين، رازهای mortal kombat shaolin monks، شاولین، شائولین

نمایش برچسب‌ها

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •  
-
ايميل مديريت :......
-
انجمن كمبت فعاليت خود را از اواخر اذر ماه سال 1392 شروع نمود . تیم مدیریتی این انجمن جزو برترین ادمین های ایران هستند.